Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntethető az aki a parkoló...

Megbüntethető az aki a parkolóban a vonal közepére áll és ezzel két helyet foglal el?

Figyelt kérdés

Tehát ki hívható-e a rendőr ilyen esetben?

Csak akkor szabályellenes ha fel van festve a vonal?

Ha büntethető, akkor az áruházak parkolóiban is intézkedhet a rendőr vagy ott más az illetékes?



2019. jan. 23. 11:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem tartok népnevelést. Szerintem érik elég sokan-e nélkül is.
2019. jan. 23. 12:22
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező én értem, nemrég volt ilyen kérdés, ott is kifejtették a tudósok, hogy ha valaki hülye, akkor mindenki lehet az. Engedd el, aki tahó az beáll a rosszul parkoló mellé szintén rosszul, aki nem, az meg beáll a következő sorba normálisan és gyalogol 10 méterrel többet.


Hiába szankcionálnák, ki járna ki büntetni? A közlekedésrendészet kimerül a trafipaxozásban...

2019. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

El kell engedni a parkolós nácizmust meg a többi hasonló közlekedési marhaságot!

Én pl a bevásárlóparkolókban szívesebben állok meg a bejárattól messzebb, ahova mások lustán leállni, mert akkor többet kell gyalogolniuk.

Amíg tudok, örülök, hogy gyalogolhatok. Mindig van helyem. Mindig a két vonal közé állok. Sosem áll mellém senki. Sosem nyitják rám az ajtójukat.

Ennyi előnyért már bőven megéri.

2019. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktak ilyenekkel foglalkozni, és egyébként is megbocsátható, mert:

-lehet van még 100 másik hely a közelben

-mikor leparkolt, lehet hogy két másik autó rosszul parkolt le, és csak így tudott beállni közéjük

-hóval volt fedve a parkoló, nem látszott a vonal


Egyébként sokan tényleg rémisztően hanyagok, és le se szarják, hogy hogy teszik le az autót: ferdén áll, félig kilóg a segge, két helyre áll be... Nem is értem az ilyeneket. De el kell nézni, nem vagyunk egyformák.

2019. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tartasz népnevelést de beszólogatsz érvek nélkül.
2019. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi hozzászólásokat. Szerintem is az a fontos, hogy ha már vannak bunkók a lehetőségekhez mérten legalább a többi ember őrizze meg a tartását, még ha csak íratlan szabályok is vonatkoznak erre. Talán a példamutatás egyszer javít mások hozzállásán is.
2019. jan. 23. 13:35
 17/18 anonim ***** válasza:
Kihivod, ott helyben agyon is lövik neked
2019. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De azért előtte ugye még el kell állnia a vonal közepéről? :D Hülye gyerek...
2019. jan. 23. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!