Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót vásároljak?

Figyelt kérdés

Már 1991 óta egy Honda Accorddal járok,jó jó megy az még a maga módján,de ideje lenne már váltani.Nagyon Szeretem de már nem a mi családunknak való.

Lassan 50 évesen elhatároztuk a feleségemmel szeretnénk egy új autót.

Ma voltunk egy vw kereskedésbe és hát beleszerettünk a Vw Arteonba ,autómata váltóval és összkerék meghajtással néztük ki meg pár extra stb,egyébként 2.0 TDI SCR Dsg váltóval és 190lóerővel.

Ígí körülbelul 15 millióra jött ki az autó az extrakkal amiket kértünk hozzá.

Esetleg milyen hasonló autót tudtok nekünk javasolni,maximum 20 millió Ft értékben,annál tovább nem mennénk és ha a tervünk hogy ezt használjuk ameddig tudjuk



2019. jan. 23. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen kategóriában én is egyértelműen az Arteon-hoz nyúlnék elsőre. Nagyon eltalálták. Gondolom a gyerekeket nem kell már hurcolni, én megnézném az A4-et is.


Nagyon nem vagyok SUV párti de idősödő embereknek elgondolkodtató (T-ROC, Kodiak stb)

2019. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, de nekem ez olyan irreális, közel 30 éven át nem cserélted le az autódat, most meg rögtön egy 15 millás autóval indítanál...
2019. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha beleszerettetek, jó alaposan fel is térképeztétek, akkor minek mást nézegetni? Hidd el, csak össze fog zavarni, annyi mindent lehet már annyiért kapni... vegyétek meg és használjátok egészséggel.
2019. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló,azért mert nem veszünk mindig használt autót pár évente hanem újonnnan,mi szervizeljuk,tudjuk hogy használjuk és nem az van hogy meglepetés érhet az előtő tulaj miatt,minek cseréltem volna le eddig ha nem volt semmi baja nem volt egetrengető kiadás használtuk de már nem az igazi ilyen egyszeru,pénzem meg megvan rá
2019. jan. 23. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:

2. Hondaval jart 30 évig így maradt pénze mert nem az autóba tuszkolta bele.

Ezért van ennyi pénze.

2019. jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az Arteon, vedd meg nyugodtan. Ekkora összegből bármelyik márkánál lehet találni olyat egyébként, amibe könnyű beleszeretni. Nálam ami még szempont lenne, az a garancia (legyen minél több), illetve ilyen kategóriáknál már elérhető, hogy pl. első 2 évben a kötelező szervizek ingyenesek. Az új Peugeot 508-as nekem nagyon tetszik, 5 év garival is meg lehet venni (úgy rémlik), de az Arteon is nagyon-nagyon szép autó, jó vele megjelenni.
2019. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Ja igen mielőtt az arteont megveszitek. Mert szép.


30 éves Honda és megy és nem volt nagy baja. Kimaradtatok a sztoriból hogy motorcsere széteső VW motorok , problémák.


Néhány irányadó dolog. 50 évesek vagytok a magasabb autó jobb lenne (ja 42 évesen vettem most a mustangot, de van mellette rendes autóm is :)) tehát magasabb jobb lenne.

1-2 het és az új hibrid Honda crv be van arazva. Megnézném.

Lexus nx hibrid. 12 millió körül megvan tuti szerviz korrekt minden.


Én ezeket is megnézném. Szép az a VW de az utóbbi 15 évben ami hulladékokat osszetakoltak fényévekre vannak egy hondatol vagy lexustol.


Én így idős koromra nem vennék a nyakamba ilyeneket, volt vw meg céges teherautó van is köszönöm nem kérek belőle.

2019. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nehogy már valami felfújt krumplit vegyél, mert az a divat. Mondjuk a Honda után, ami 30 évig kiszolgált, érdekes lesz bármi más.

Annyi pénzből biztos Giuliát vennék, hadd egye a penész a többieket.

2019. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg egy Kia Stinger-t. :-)
2019. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nekem is furcsa. Eddig 100ezer Ft-os autó is jó volt és most hirtelen 20 millás autóba ülnél át. Elég nagy a kontraszt. Nem tudom, számomra akkor is meglepő. Eddig én suzukival jártam, most örököltem egy kis pénzt, de eszembe sem jutott, hogy mindjárt több 10milliós autóba üljek át. Amit egyébként megtehetnék,amúgy én is az 50hez közelítés.
2019. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!