Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lassan letelik a 30 órám és...

Lassan letelik a 30 órám és alapvető hibáim vannak vezetésben. Szerintetek ilyenkor fel kell adni és abbahagyni az egészet?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem. Semmit se szeretnék jobban, mint végre a jogsit. De egyszerűen 30 óra után is lefulladok többször is. Olykor 1-es helyett 3-asba váltok. Bevásárlóközpontnál benézem a jobbkézszabályt és nem engedem el a jobbról jövőt. Merőleges hátra parkolás nem megy.Pl. balra előre parkolásnál nem érzem és értem, miért kell JOBBRA kormányozni, hogy az autó hátulja kövesse az elejét. Nem tudom, mikor kell kuplunggal és mikor csak fékkel fékezni. Annyi hibám van, hogy szerintem abba kellene hagyni. Vagy nagy szégyen, ha pl. én csak 120-130 vezetésóra után fogok elmenni vizsgázni? Hozzáteszem a heti 1 óra, amit vezetek lóxart nem ér.
2019. jan. 26. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A vezetésoktatómhoz jár egy 5 nyelven beszélő tanár, akinek annyira nem megy, hogy kicsúsztak a 2 évből, és újra le kellett vizsgáznia KRESZből.


de nagyon akar jogsit, és folytatja. mondjuk az ő helyében biztos abba hagytam volna, de ő tudja.


Am 40+ óra után megcsinálom ugyanazokat, mint te. Nálam pszichés dolog is, csak akkor váltok félre, ha sokan vannak körülöttem.


én is 1x megyek hetente, de annyira bánom, mert borzaszótan leterhel ez az egy óra is még.

2019. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!