Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek ezt az autót?

Ti megvennétek ezt az autót?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 27. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nincs rátetoválva a homlokomra, hogy "HÜLYE VAGYOK" szóval nem....
2019. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Dizel automata van az 600k km is

Tuti nem

2019. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Én nem venném meg, bár én újonnan se vennék mercit.

Azt meg azért mert nincs annyi pénzem.

2019. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak az első képet néztem meg, tiszta rozsda küszöbnél, bal elején 5 centis hézag van az idomok között. Szerintem ezt nemrég szarrá törték, elhozta a kereskedő alkatrész árban, kicsit összepofozta, hogy ne essen szét a próba kör alatt. Jobb oldalt is tiszta rozsda küszöbnél, jobb hátulja faszán megvan húzva, ez az autó kapott mindent, csak törődést nem.
2019. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire sok pénzed van kidobálni az ablakon, szívesen átküldöm a számlaszámom.

Egy nagy rozsdakupac az egész, látható törésnyomokkal, és biztos megbízható műszakilag is...

2019. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Szét van rohadva, törve, le van lakva... no de mire is lehet számítani egy fél millióért kínált S Merci esetében?


Ennyi pénzért keress valami G Astrát, vagy hasonló kaliberű autót, ne akarj Mercedest, BMW-t, Audit... főleg csúcs modelleket.


Nincs amúgy ezzel a hirdetéssel nagy gond, azért kérnek érte ennyit, mert ez már nem autó, amit elég jól meg is mutatnak a képeken (no és biztos van még ami nem látszik, de elég, az, amit mutatnak)

2019. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Max 5ezerért tyúkólnak, másra nem nagyon jó.
2019. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

580-ért biztos hogy nem.

Ha van garázsod, és a lakatoló képességeidet szeretnéd tesztelni akkor 200-ért elmegy.


Ez már vagy törve volt, vagy szét volt valami javítás miatt kapva, és nem hozzáértő tette össze. Jönni fognak ki rajta a bajok.

Emellett nézd csak meg azt a küszöböt. Legkésöbb a következő műszaki vizsgáig fogod tudni ezt így használni. És ez 99% hogy nem csak felületi.

Azt mondom hogy egy olcsóbb lakatos 250-ért helyre is teszi. De akkor már vehetnél egy normális autót annyi pénzért.


Jó, rendben van. Értem én hogy full extra, fa berakás, bőr belső meg minden. Ott van az is ami a 197 lóból közel 20 év alatt megmaradt. Nyílván ez se utolsó szempont. De ne vegyél betegágyat.

Persze német prémium márka, annak van egy életérzése. Nekem is BMW van. De ez úgy rohad ahogy csak lehet. Normális műszakin ránézésre meghúzzák. Engedd el és nézz valami mást.


580-at nem ér.

2019. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos...
2019. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy GTK-ból feltámasztott műremek!

:-)

2019. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!