Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem gyorsul a dizeles...

Ormándi Tamás kérdése:

Miért nem gyorsul a dizeles Seat Toledo 2. 0 PD TDi?

Figyelt kérdés
Munkaba menet bekapcsoltam a tempomatot kb 135nel. Kb 10 perc mulva fekeznem kellett amivel ugye kikapcsol. De ezutan nem gyorsult ugy az auto ahogy kell. Menet kozben leallitottam az auto majd vissza. Ezutan ment kb 140nel meg el kezdett vissza lassulni. Vissza valtottam de nem ereztem az erot hogy huzna. Mi a baja: kettos tomegu vagy turbo?

2019. jan. 28. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Kettőstömegű biztos nem, az más. Turbó lehet. De lehet csak annyi a baja, hogy egy vákumcső elment. Hallod tölteni a turbót?


El kell vinni egy szerelőhöz hibakódot olvasni és kiderül

2019. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vákuum cső ellenőrzés, gyakori még a szabályzó szelep hibája, vagy legköltségesebb a geometria szorulása.
2019. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat holnap megy szerelohoz a kocsi... Meg annyi hogy nem lesz nagyobb baja ha en meg 90 km vezetek hogy haza erhessek???
2019. jan. 28. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk mi a hiba, ezért azt sem lehet megmondani, hogy lesz-e baja. Ha nincs hibakód, víz nem forr fel, akkor jó eséllyel egyébként nem.
2019. jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy mi volt a baja?
2019. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!