Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon tetszik egy autó egy...

Nagyon tetszik egy autó egy kereskedésből, de már november óta eladó. Szerintetek van valami baja?

Figyelt kérdés
Az igényeimnek tökéletesen megfelel de november 21 óta árulják azóta nem vette meg senki.Lehet hogy egyszerűen nem igényli senki,vagy valami nem stimm az autóval?
2019. jan. 28. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk?

Ha valami ritka autó (pl. MX5), akkor még akár normális lehet.

Ha valami tucatautó (pl. Golf, Passat), akkor gyanús, hogy van valami gebasz van az autóval.

2019. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na igen. Tavaly nálunk egy évig állt egy gyönyörű celica a lakásomtól nem messze. Csak drágán lett meghírdetve. Lementem, megnézegettem és gyönyörű volt tényleg. De mondtam a kereskedőnek hogy 91-es autóért nem adok annyit amennyit kér. Végül folyamatosan lejjebb adta az árát. Aztán afelett amit mondtam neki rá 100-al vitték el.


Ha ritka darab akkor lehet nincs baja.

De minden esetben át kell nézetni.

2019. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán bemutatódarab csak.
2019. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is látok tavaly november óta a hahu-n egy autót, egy Kia Soul-t. Jó az ára, jók a paraméterei, ízlés kérdése, de nekem még tetszik is, mégsem kelt még el. Oka szerintem csak annyi, hogy Kia Soul.
2019. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, nem mindegy milyen autó. Egy ritka darab nehezen kelhet el, vagy ha kimagaslóan jó állapotú, nagyon extrázott és megkérik az árát, vagy épp az ellenkezője, nagyon hulladék és lefelé lóg ki a kínálatból
2019. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Én olyan kereskedésből vettem autót, ahol nagyon fullosak vannak, műszakira készen, nem nagyon kell az autóhoz nyúlni, meg nem mondaná meg az ember róluk, hogy 10-15 éves autók... Annyira rendben vannak kivűl, belül! Mégis panaszkodik a férfi, hogy nem nagyon viszik az autókat, mert ugyanolyat találnak 50km-rel arébb olcsóbban, csak éppen nem biztos hogy az az autó rendben van... Az hogy régóta árulnak egy autót nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz... hanem azt amit fentebb írtam, szerintem!!
2019. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Túlkínálat van a használtautópiacon, jellemző, hogy a jó autókat is hónapokig kell árulni.
2019. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Peugeot 206+,nem sokat látok belőle.
2019. jan. 29. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti ezt. Valószínűleg a 206-osra nincs olyan nagy igény. Meg lehetnek bajok is körülötte, azt sem lehet kizárni. Egy SUV-ot, kishaszonjárművet hamarabb elvisznek, főleg ha nem egy fostalicska.
2019. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!