Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hobbi célra keresek olcsó de...

Hobbi célra keresek olcsó de működő kisteherautót, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Kempingezős, hétvégi lakóautónak szeretném, ezért nem kell hogy gyors vagy erős legyen, de azt azért szeretném hogy megbízható legyen. Kb félmillió a keret (lehetőleg 200.000km alatt, és 20 évnél nem öregebb). Egyenlőre keleti gyártmányokban gondolkodom, mint a nissan vanette, kia pregio és hyundai h100-h200, de nem tudom milyenek róluk az általános tapasztalatok. Vagy jobb lenne egy régi jó vw t3? A nyugati márkákat egyébként kerülném, egyrészt mert abból csak agyonhajtottat lehet kapni félmillió alatt, másrészt mert alacsony vagyok és a keleti autókat általában kicsit kissebb emberre tervezik alapból.

2019. jan. 29. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

"azért szeretném hogy megbízható legyen. Kb félmillió a keret (lehetőleg 200.000km alatt, és 20 évnél nem öregebb)"


Felejtsd el. Ilyen nincs.

Teherautó 200ezer km alatt? Ami ilyen olcsó? Még személyautó sem nagyon van, nemhogy teher.

2019. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:

Kár hogy a kérdésednek meg a realitás halmazának nincs közös metszete........

Feltételezem te sem gondoltad komolyan hogy olyan kisbuszt/kistehert keresel ami évi kevesebb mint 10ezer km-et futott....mindezt persze egy jobb swift áráért.......

2019. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyet esetleg kapsz, bár nem lakó autónak való , de hobbinak jó.

[link]

2019. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvárások ennyiért??
2019. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy időt szakítottatok a válaszadásra de nem arra voltam kíváncsi hogy ki szerint miért lehetetlenség, hanem hogy hogyan lehetséges. A fent vázoltak nem elvárások hanem elképzelések, ha valaki azt mondja 200k km felett is rendben lehet a gép, vagy hogy 20 év felett is van benne élet, én elfogadom, pont ezért kérdezem.
2019. jan. 30. 15:17
 6/8 D. Brasco ***** válasza:

Akkor legközelebb talan úgy tedd fel a kérdést higy mindegy milyen kotvány szar,hogy km-et futott meg hogy hány éves mit lehet venni félmilláért?

De mondjuk ezert meg kár itt kerdezni mert megnyitod a hasznaltauto.hu-t beallitod a szűrőket aztan kedvedre válogathatsz a lomok közül!

2019. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pontosan így kezdődött, ezért is említettem név szerint modelleket amiből többet is találtam, de szeretném tudni hogy milyen buktatói lehetnek az ilyeneknek. pl mi lehet olyan súlyos baj hogy nem érdemes javíttatni?
2019. jan. 31. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
De létezik ilyen! Lesz egy eladó Master t35 2.5d szívódizel, aki ismeri tudja mennyire megbízható. Ülésfűtés, klíma van benne(de ezt át kell nézetni). 600e lesz eladó és kb 200e van benne. 2 évet állt most is, új akkuval friss üzemanyaggal egyből indult. Ha aktuális még írj privátba.
2020. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!