Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ganúsan olcsó a Jeep...

Miért ganúsan olcsó a Jeep Grand Cherokee terepjáró használtan?

Figyelt kérdés

2005, 2M forint??? Annyiért lassan már pofont se adnak...

Van ennek a típusnak valami spéci hátránya??


2019. febr. 1. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
rohadt drága fenntartani
2019. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 D. Brasco ***** válasza:
86%
Ne csinalj semmi mast csak vegyel rá egy szett gumit.....minden vilagos lesz es akkor még másrol nem is beszeltunk
2019. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Veszek valami hulladék kínai gumit rá...
2019. febr. 1. 12:37
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz megállni, akkor vegyél...
2019. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem 2005-öst vezettem hanem 1995-öst de tény, hogy annak brutálisan jó volt a vezetési élménye!


Az 5.2-es V8-as motortól minden gázadásnál orgazmus kerülgetett :)

Persze amikor megtudtam mennyi kocsikázásra elég fél tank akkor néztem egy nagyot...

És valóban, a gumik is nagyon nagyon drágák már ilyen autókra, az alkatrész sem olcsó, szerelőt sem könnyű találni ha nem tudod magadnak szerelni....


Szóval a hátrány a fogyasztás (ha nagy motorral veszed) bár nem tudom melyik cherokee-ra gondoltál mert 2005-ben volt WJ és WK is de mind a kettőt lehet már kapni dízel merci motorral ami azért jóval kevesebbet eszik mint a benzines (persze ez ki is nyírja az élményt).


A másik pedig az alkatrész ár.

Hiába 2 millió ez a kocsi a fenntartására nem árt ha van még eltéve 1 millád :D

2019. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
2M forint egy 15 éves kocsiért gyanúsan olcsó? hmmm
2019. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

"Veszek valami hulladék kínai gumit rá..."


Kidobott gumit kukázz, az ingyen van, utána sarokcsiszolóval vágj bele barázdákat. Home-made terepgumi, töredék költségből.

2019. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

a Maserati MC12 is pont 15 éves és nem 2 millió ft hanem 322 millió ft :)


Szóval alapból a kort nézni hülyeség.

2019. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#7 Igen, de kocsiba ülés előtt ugorjon ki a 10. emeletről, az kevésbé fog fájni, mint az hogy élete végéig nyögje a balesetnől sérüléseit, márha túléli.


Nem vágunk bordákat a gumiba, nem szabad. Terjedtek el ezzel kapcsolatban videók, de max csak indiában használják ezt a technikát az emberek, mert az elmaradottságtól nem látják a veszélyeit.

2019. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
2005-ös és 2 millió? Abból már Audi A6-ost is lehet venni, ami egy rendes autó. A Grand Cherokee pedig.... hagy kívánnivalót maga után.
2019. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!