Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ganúsan olcsó a Jeep...

Miért ganúsan olcsó a Jeep Grand Cherokee terepjáró használtan?

Figyelt kérdés

2005, 2M forint??? Annyiért lassan már pofont se adnak...

Van ennek a típusnak valami spéci hátránya??


2019. febr. 1. 12:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nekem meg azt mondták hogy az Audinak nagy a fentartása, egy vezérműhiba javítása több mint a Jeep nél
2019. febr. 1. 18:39
 12/22 anonim ***** válasza:
Futóműve híresen bonyolult és érzékeny, arra egy rakat pénzt el lehet locsolni, de azért a jeep is zsebbenyúlós ám, ha nincs szerencséd. Amúgy meg mire kell, terepre vagy mi?
2019. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert ez a Jeep egy rakás...pénztemető. Minden baja lehet, olvass utána. És autónak is vacak.
2019. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azért azt mondani egy Grand Cherokee-ra, hogy vacak elég túlzás!


Jó az, csak sokba kerül....

Nem ilyen fizetésekhez "tervezték".

Nem kell elfelejteni, hogy USA-ban az üzemanyag ára jelenleg 180ft/liter körül mozog, és amikor ezeket az autókat csinálták fele ennyi sem volt az üzemanyag ára szóval a fogyasztást totál nem kell(ene) nézni ilyen autóknál.


Én mit meg nem adnék ha egy 5.2-es V8-as cherokee-val mászkálgathatnék! (Bár én az előtte levő ZJ-t választanám).

2019. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem a fenntartásával van a baj, egyszerűen csak trágya autó. Ülj be egy 2005-ös Grand Cherokee-ba, és utána egy VW Touaregbe, vagy fordítva. És akkor megérted. Nekem a Grand Cherokee-val már ott kezdődtek a bajok, hogy majdnem tengeri beteg lettem benne sofőrként is, olyan billegős, a kanyarodás csak lépésben történhet meg vele például.
2019. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Na erre kell: számolják be jól az árába a jelenlegi régi 1.6D Mazda 3mamat. Horgszni kell ahol off-road is van, nem sok. Árut, melósokat szllítani kell, heti 20 óra. Túrázni kirándulni kell pl Bécs. És ti azt mondjátok hogy az Audi A6 jobb...hm.
2019. febr. 2. 09:20
 17/22 anonim ***** válasza:
AZonnal rohanj érte ne halggass senkire
2019. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Óóó nyugi, nem fogsz sokat melózni a Jeep-el, nem bírja a napi használatot :D

Egy kombi A6 is megfelel a célodnak, a horgászás nem kifogás. Én is járok horgászni, minden tó megközelíthető legrosszabb murvás úton, amire bármilyen autó alkalmas. Az ilyen vad, elhagyatott semmi közepén található tavakban meg nem lesz hal. Na de én írtam utóbb a Touareget is, nem is gondolod, hogy terepen milyen jó, ha mégis terepezni akarsz vele. És sokkal alkalmasabb autópályázásra is, a Jeep-el például 130-nál már félő, hogy felszállsz, olyan instabil, a Touareg meg erre lett kitalálva.

2019. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
És asszem létezik valami terep A6 nagy kerekekkel...
2019. febr. 3. 16:20
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, Audi A6 Allroad quattro, csak érzékenyek a légrugói.
2019. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!