Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz a koncentrációm a...

Rossz a koncentrációm a vezetéshez és ezért sokszor bénázok, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Mikor beülök teljesen jól megy 5 percig aztán, elgondolkodok és nem figyelem a táblákat. Gyalogosokat figyelem nem erről van szó.


Az egyirányú út végén kanyarodáskor sokszor nem megyek ki szélre ahogy kéne. Nem is értem mi értelme van ennek mikor tömegnyomor van, na de mindegy.



Meg úgy a váltogatással fékezéssel visszaváltással ,meg mikor mennyivel, hogyan vannak gondjaim. Sokszor szól az oktató ne váltsak, majd megállásnál meg az elsőbbségadás is megér egy misét (sose jó mikor indulok). Menet közben meg az Index hátranézés meg egyenesen a halálom, miért nem elég az a sok tükör...


Kezdem megutálni a kézi váltót, rengeteg figyelmet elvesz.


(nem az oktatót hibáztatom, hanem magamat, mert örökké ö sem mondhatja mikor merre és hogyan..)



Hogyan tudnák ezek változtatni szerintetek? Már a sírás keringetett itthon miatta és kiabáltam mindenkivel, hogy lehetek ennyire hülye.


F



2019. febr. 1. 19:13
 1/2 anya1965 válasza:
Sajnos nekem is ez a problémám, 90 óra után már szeretnék vizsgázni, de az oktatóm nem akarja engedni. Szerintetek van joga megtagadni tőlem a vizsga lehetőségét?
2019. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 batragramzadarma ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám de még hányszor......volt hogy hazaértem oktatásról és úgy voltam vele nekem nem kell jogosítvány lesz......m az egészet dühöngtem.Aztán szép lassan belerázódtam ahogy vezetgettem és most már használom a tükröt is mert igen sok problémám adódott az elején mikor csak egy tartozéknak néztem az autón.Ne aggódj menni fog!

Az hogy az oktatód még 90 óra után nem enged vizsgázni annak meg van az oka.Elég sok gyorstalpaló iskola van akinek csak a bevétel a fontos.Te bízz az oktatódban ha nem akarsz a magad vagy mások testi épsègében kárt tenni!

2020. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!