Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kezelitek a szeretett...

Hogy kezelitek a szeretett autótokkal, illetve a márkával kapcsolatos "poénokat"?

Figyelt kérdés

Van sok vicces kép,poén, de én a legtöbbön úgy feltudom húzni magam, ha az a szeretett márkám, hogy utólag már kellemetlenül érzem magam, de nem tudom megállni.

Baráti körben is pillanatok alatt átmegyek személyeskedésbe, de ennek ellenére tartom,hogy néhány viccesnek szánt poszt megérdemli a személyeskedő stílust.


Én minden autótípust és annak használóját megértem, elfogadom, nem akarok megbántani senkit sem a választása miatt, minden márkának megvannak a jó tulajdonságai.


Mégis én a facebookon is úgy beletudok lendülni az ilyenekbe, nem tudom ezt a helyén kezelni.

Fanatizmusból használom azt a márkát amit, sok autót kipróbáltam, volt más autóm is, szerettem de már nem váltanék márkát.

Természetesen nem írom le, mert itt is sec-perc alatt bepöccennék a trollokra, a tippelgetésre meg nem reagálok.


Kérdés,hogy aki nem csak A-ból B-be járó eszközként tekint az autójára, az hogy kezeli a márkával kapcsolatos vicceket, sértéseket?


2019. febr. 1. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ilyesmik leperegnek, nem érdekel. Teli van a net mémekkel. Mikor gyalázkodás van, azt kevésbé viselem jól, de inkább elengedem. Pedig aztán nekem mindenem az autó
2019. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel.
2019. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mindenkitől azt hallgattam,hogy a "francia f.s"

Mikor valaki megkérdezi,hogy milyen autóm van?? Hát francia f.s :D Imádom szeretem amúgy,még úgy is,hogy problémás 1.6 thp.

Szóval én nem húzom fel magam ilyenen,butaság lenne..poénosan veszem és ennyi.

2019. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a francia autókra esküszöm, szerintem kényelemben nincs párjuk. Gyorsan az egészségem rovására menne, ha minden 3F szabályon és sz@r francia megjegyzésen felhúznám magam. Én tudom, hogy nekem ez a jó és megfelelő karbantartással nem problémásabb, mint bármilyen más autó, más véleménye meg nem érdekel.
2019. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát okozott már meglepetést a kritika..egyszer arra kért a szomszéd, hogy vigyem már el valahová, mert nem indul az autója, és sürgős lenne..."hát ebbe a fostalicskába nem ülsz be, az biztos"..azóta nem mond ilyeneket.
2019. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagyok, helyén tudom kezelni az ilyesmit.
2019. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem érint meg a dolog, anno még középiskola második oszrályába jártam mentünk üzem látogatásra, én kocsival mentem (17 évesen vizsgáztam) aztán volt egy csaj amelyik mindig mondta, hogy milyen tré a Swiftem, be sem ülne, csak úgy mondta amikor látta, hogy hallom. Ez az üzem buszmegállótól és civilizációtól is igen messze volt, sétamániás tanárral kimentek, én meg ügye Swifttel aztán mondta a csaj a végén, hogy bevinném e a városba, mondtam neki, hogy hááát nem tudom, hogy viselnéd, hogy egy tré autóban kéne ülnöd percekig, mondta, hogy "addig kibírom" mondtam neki, hogy bocs, de nem égethetlek ezzel, tudtam volna, hogy jönnél eljérem Apum Mazdáját, de ez most ilyen, bocsi. Azzal el is mentem.
2019. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudom, nekem olyan autóim vannak amik megbízhatóak és nem kifejezetten boyracer kocsik, még nem találkoztam a márkával kapcsolatos mémmel/poénnal.


Kivéve az Audi, de azt utálom és megszabadulok tőle ahogy tudok...

2019. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rólam lepereg, és vissza is tudok vágni ha kell. De mivel egy ideje az udvaron áll egy régebbi BMW, egy napi használós Audi, a feleségemnek egy Alfa Romeo, és ezek mellett még egy Thalia is van, amire ugyanúgy vigyázunk... Nos ezekután ismerősök nem nagyon szólogatnak be, hogy hülye BMW-s vagy Audis :)) Már csak egy Hondát kéne vegyek, és akkor teljes lenne a zavar.
2019. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# Igen, Hondát és egy Swiftet :D
2019. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!