Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? Opel Astra...

Mi lehet a baja? Opel Astra 1.7 TD (német motoros). Hidegen miért nem indul/indul nehezen?!

Figyelt kérdés
Tudom nem ide kellene írnom hanem autószerelőhöz kéne vinnem. Voltam. Nem egynél, nem kettőnél. Már minden ki lett rajt cserélve. Mindenki az adagolót mondta hogy az a probléma, már a 4. adagoló van rajta, még mindig nem indul az autó (plusz fokokba, sok tekeréssel, gázadásra, nagy nehezen elindul... de úgy sem mindig). A motor teljes felújítást kapott, a motor biztos hogy most tökéletes, szóval nem a motorral van probléma. De akkor mégis mire gondoljak?! Plusz fokokba (+10..) az autó gyönyörűen indul. Valakinek esetleg valami ötlete? Tapasztalata? A válaszokat előre is nagyon köszönöm. Negatív kommentekre, nem segítőkész válaszokra köszönöm, de nem vagyok kíváncsi.

2019. febr. 2. 07:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#7/10 - de a felujitott sem lenne jo?

# 8/10 - mar F astra adagolot is kapott (amit mindenki tudja hogy tenyleg nem megy tonkre) megsem volt jo azzal sem... :( Az elotoltes is jo helyen van...

# 10/10 - ez turbo dizel valtozat


(Kulonben koszonom az eddigi valaszokat, meg nem adom fel, probalkozok vele)

2019. febr. 7. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!