Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltak erről az autóról...

Mit gondoltak erről az autóról/vásárról?

Figyelt kérdés

Első autó lenne. Tudom, régi, nehezebb alkatrészhez jutni, nincs hátul hely, ennyiért újabbat lehet kapni.

Azon gondolkodtam, hogy mikor vegyek egy olyan autót, amit szeretek is és tetszik is nagyon, ha nem most? Most még megengedhetem magamnak, hogy nem egy 4-5 személyes, ötajtós, 5-10 éves, megbízható, keveset fogyasztó autót vegyek. 5 év múlva erre már nem lesz esélyem. Tudom, nem olcsó, de ahogy látom, minden rendben van vele, lett ráköltve rendesen. Persze nem venném meg vaktában.

A másik alkalmam ilyesmire majd 50-60 évesen lesz, ha kirepülnek a majdani gyerekek.

Az autók működéséhez értek valamelyest, persze nem vagyok szaki.


Az autó minden ellen megy, amit eddig kitaláltam magamnak. De mióta megláttam - lehet, hogy szhar az ízlésem - más autó nem tetszik. Ezt szeretni is tudnám. Fontos ez?


[link]



2019. febr. 4. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy dologra figyelj: ne sérüljön rajta semmi, mert még külföldről sem nagyon tudsz hozzá rendelni semmit, még egy hátsó lámpát sem.
2019. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én biztos nem venném meg.

Attól függetlenül, hogy az indíttatást megértem, én megléptem is így vettem meg az autómat. Minden ész érvet nélkülöz a döntés. Az autó se nem praktikus, se nem családias, se nem olcsó, de tetszik, szeretem, és ez a lényeg (igaz nálam a családalapítás nem játszik, egy esetleges cégautó sokkal inkább)

Visszatérve. Ha pici cabrio kell, nézz MX-5-öt, Golf III/IV, Astra G cabrio stb modelleket. Ezek között is találni ennyiért jókat, és nem lesz horror a fenntartása.

2019. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Na, igen, azt meg sem említettem, hogy képről én nem tudom megállapítani, mekkora is ez(az alacsonyról készült fotók csalósak is), de a 185 centimmel nem is biztos, hogy beleférnék. Ezt csak arra reflektálva mondom, hogy "pici cabrio".

Nézelődnék még biztosan, főleg, hogy azért egyáltalán nem mindegy, mibe ölöm a pénzem, csak kíváncsi voltam, más mit gondol, főleg aki volt már ilyen helyzetben.

Köszönöm még egyszer, igyekszem megfogadni a tanácsot!

2019. febr. 4. 10:16
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
45%

Én több dolog miatt sem venném meg.....

Pl amit mar az első is írt,hogy nincs hozzá se alkatresz se szakember se semmi....

A masik hogy ez egy örök darab.......mert ezt ha megveszed örökre a tied lesz,mert hogy eladni nem fogod tudni az biztos!

Mindezek mellé még jó drága is......

Szerintem sokkal jobban jarnal egy mx5-el vagy egy barchettaval vagy egy megane cabrioval vagy barmi massal amiből nem egy darab van az orszagban!

2019. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bal oldali ajtó csak szerintem üt el eléggé színben az autó többi részétől? Lehet hogy csak a képen tűnik így, ha meg szeretnéd venni akkor majd ellenőrizd hogy ha tényleg újra lett festve vagy cserélve akkor megfelelően javították-e ki.
2019. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha neked ez tetszik vegyed meg.

Hiába kérdezed meg az embereket, mert minél többet meg kérdezel , annál több fogja azt mondani hogy ne vedd meg.

Nem a szomszédnak és az embereknek veszünk autót, hanem kizárólag magunknak.

2019. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!