Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Padlógáznál gyenge a fordulat,...

Padlógáznál gyenge a fordulat, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy Nissan Almera 1.6 2000 P10 tulaja vagyok, és az utóbbi napokban azt vettem észre, hogy mintha gondolna egyet a kocsi és a fordulatszám nagyon gyengén pörög, padlógáznál is alig-alig akar feljebb menni, zöldnél is tövig kell ilyenkor nyomni, nehogy lefulladjon. Próbáltam sok mindent, pirosnál leállítani a motort, újraindítani, ilyenkor 1-2 percig oké, de újra neki kezd a mutatványnak. Illetve, amikor így döcög (eközben amúgy kissé "remeg" is a kocsi), van hogy gondol egyet és egy nagyobb lökést követően beáll a normál állapotba, de valahogy megint visszaesik, nem sokkal utána... Kérlek, ha csak felvetésetek is van, mondjatok valamit, nagyon megköszönöm!

Az autó amúgy egy hónapja van a tulajdonomban, első, tanuló kocsinak lett véve!

Köszönöm, és kellemes napot nektek! :)



2019. febr. 4. 10:00
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Vidd el egy hibakód olvasasra mert kismillio dolog okozhatja,igy semmi ertelme a tippelgetesnek....
2019. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vidd szerelőhöz....aztán megmondja,hogy mi lehet a baja,meg azt is,hogy mennyiért orvosolható
2019. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!