Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f 10-11l fogyasztás...

Hovrath Andras kérdése:

Opel astra f 10-11l fogyasztás de mitől? Már mindent csereltem benne!

Figyelt kérdés

Van egy opel astra 10-11l fogyaszt

rotor új benne,gyertyák újak,kábelek cserélve,benzinszűrő cserélve, levegőszűrő cserelve,olaj cserélve,lanbdadzonda cserélve...

ha valaki tud segiteni megköszönném....



2019. febr. 4. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mekkora motor és hogyan használod?

1.4 Astra G-vel sem nehéz ennyit megetetni intenzíven használva

2019. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen körülmények között ennyi a fogyasztás? Mekkora motorral? Mert ha csak városban van használva és rövid távokon akkor ez egyáltalán nem magas.

Bármelyik műhelyben ahol vállalnak vizsgáztatást tudnak mérni külső géppel Lambda értéket. Én a helyedben lehet bekéretőznék egyhez. Simán lehetséges hogy az új Lambda szonda is rossz (én a VW-emben 3-szor cseréltem tavaly, az egyik már a gyárilag rossz volt), vagy csak a motorvezérlő nem veszi figyelembe az értékét.

2019. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidegben városban az 1.8 as g astram is ennyit eszik..
2019. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Add már le ezt a szar astrat a bontóba.....napok óta kérdezgeted ezt itt higy mi szar benne,meg miert eszik ennyit......de még kétszer ugyanazt a sztorit/fogyasztast stb sosem irtad le....meg allitasod szerint szerelőnék is volt,addig jó volt majd utána kezdett el zabálni!Gondolom az eszedbe sem jutott hogy visszavidd hogy nézze meg mégegyszer,mert miota elhoztad nem jó?!
2019. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1.6os 8szelepes

városban 4--5--10km es távokon

2019. febr. 4. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
AZ a fogyasztás jó, opeltől meg különösen.
2019. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!