Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gumit vegyek az autómra...

Milyen gumit vegyek az autómra ha jó minőségűt akarok?

Figyelt kérdés
Daewoo Ticora kell 80-90 k között szánnék rá.
2019. febr. 4. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jajj de aranyos :D

Megduplázni szeretnéd a kocsi árát??


Amúgy komolyra fordítva a szót, Michelinről nem sok rosszat mondanak, viszont a kicsi kerékméretből kifolyólagosan ,nem biztos h nagyon könnyű dolgod lesz.Szerintem menj be a kerekesekhez, és mondd el nekik, és ők adnak neked a legjobbat

2019. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom megduplázni csak egyszerűen minőségit akarok rá a gyári helyett amivel vettem....
2019. febr. 4. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Michlein CrossClimate 4 évszakos
2019. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13 zolosban nincs
2019. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tudom, kérdező. Nem kaptad el az iróniát.

Én a 2006-os Fordomra is kissé használt téliket vettem, és havonta 20ezret megyek, és még mindig karcolásmentesen vezetek.

A 4 gumi került 32000be

2019. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2019. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 D. Brasco ***** válasza:
Egy ilyen autora szerintem teljesen felesleges ennyire drágán gumit venned!Ráadasul ilyen kicsi méretben mint aminerre kell nem is fogsz talalni olyan hú de minőségi darabokat!Vegyel rá egy szett barum vagy egyeb kozepkategorias cuccot azt kész......az ilyen wanli sunájfunáj meg egyeb kínai vackokat kerüld ezt annyi!
2019. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Téli vagy nyári kell? Én speciel a 4 évszakosat nem ajánlom, az télen ha már van egy minimális hó is akkor pocsék lesz. (Tudom, mert 10 fajta drágább 4 évszakosat próbáltam ki most télen, nagyon messze voltak a jobb téligumiktól.)
2019. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dobj rá 13-as kerekeket asszem Ticon-n 12-es van. És jobb lesz a tapadás és vegyél goodyear vagy nokian-t én olyanokat veszek mindig használtan a Swiftre és meglepően jó.
2019. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk Barum, nem prémium, de jó.
2019. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!