Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó használata...

Használtautó használata szervíz előtt?

Figyelt kérdés
A vásárlás után cėlszerű a lehető leghamarabb olajat szűrőt vezėrlėst cserėlni. Ez ok. De ha a kocsit 500km ről veszed, haza kell vinni illetve időpontod egy hėt múlva van a cserėre. Addig menni kellene vele kb 300km t. Szerinted az mekkora kockázat?
2019. febr. 4. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet írni?

50-50.

Vagy gond lesz, vagy nem.

2019. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Győrből utaztam Hajdúszoboszlóra kocsit venni, indulás előtt lefixáltam időpontot egy ottani szervizben, átvizsgálták az autót és megcsinálták az olaj és szűrők cseréjét. Persze ha feltárnak valami hibát akkor el se jutunk idáig, akkor bukom az utazás árát.
2019. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ha az első 300 km-en szétmegy valami, akkor annak mindegy is, hogy cseréltél-e olajat, átb/sztak.


De célszerűbb mielőbb megcsináltatni. Itt nem csak az olajra kell gondolni, van egy nullás fékbetét, vagy rosszul beállított fék, csúszó kuplung, olajfolyás stb...


Egyébként semmi extra, amikor megnézed, foglalóztad, akkor már tudod mikor fogod elhozni. Már akkor bejelented a szerelőnél időpontra és megoldva a várakozás.


Az első autómmal kb. 150 km-t mentem vásárlás után, csak a hazaút

A másodikkal legalább 500-at, 300 km, hazaút, pár nap meló (az elsőt eladtam, kellett), plusz nem bírtam ki, hogy ne kerüljek vele párat mert álomautó volt. Egyiknek sem okozott gondot. De addig nem voltam nyugodt míg minden papír nem volt rendben és a szerelő nem végzett.

2019. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
61%
Azért ha egy auto a vasarlast követően normal hasznalat mellett egy hét vagy 1000km után kikönyököl az nyugodtan mehet is a levesbe.........
2019. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyit biztos hogy ellehet menni vele probléma nélkül.

Én inkább azt sokallom hogy ennyit elutazol érte a bizonytalanért.

2019. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!