Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tiguan touareg touaran vagy...

Tiguan touareg touaran vagy hilux egy bitang embernek?

Figyelt kérdés

jó napot.

Idősebb mozgáskorlátozott 50es éveiben járó férfi vagyok akinek egy olyan járgányra lenne szüksége amibe kényelmesen ,akadálymentesen be tud szállni.

egy 2016-os Touareg, Tiguan, esetleg Touran, avagy egy Hilux között sok külünbség lenne

városon kívül tanyási utakon kéne járjak vele ezért is lenne szó ezekről a modellekről.

kÖSZÖNETTEL,

zsolt


2019. febr. 7. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia Zsolt. A Pajero is szóba jöhet vagy a Frontera persze a Touareg optimális választás ha a kór számít. Én kövér vagyok Swift mellett egy Alhambránk is van, direjt azért mert abba normálisan elférek.
2019. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bitang szó nem jelent mozgáskorlátozottat, az egy kimondottan negatív jelező, kb azt jelenti, hogy jellemtelen, rossz indulatú, gonosz személy...


A kérdés lényegére válaszolva, csak olyan autót vegyél meg, amit előtte ki is próbáltál.

Egyén függő, hogy előnyös, vagy hátrányos-e az adott autó.

Pl. a Hiluxba beszálláskor nem csak annyi a lényeg, hogy magas, az már lehet nagyon is magas, de van egy elég komoly küszöb is az ajtónál, azt csak te tudod eldönteni, hogy az akadályt jelent-e vagy nem gond.

Az se mindegy mennyit vagy hajlandó kiadni az autóra, és milyen követelményeknek kell megfeleljen (miért legyen platós, ha nem használod ki, kell-e a dízel, vagy jó a benzines, valóban kell-e a terepjáró, vagy ellg az emelt hasmagasság, stb)

2019. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, elfelejtettem egy pár fontos adatot.


Az autóra 11-12 milliót szeretnénk kiadni .

A Hilux az egyetlen amibe már volt szerencsém beülni, igaz, csak utasként hátra. Igen kényelmesnek találtam.


195 cm magas vagyok, 137 kilóval...


Dízel volna ideális, mivel naponta elég sokat mennénk vele, mivel vidéken lakunk, tanyási úton

2019. febr. 7. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:

10millió fölötti pénzért már új Hiluxot adnak, ha az tetszik, és megfelel az igényednek, nincs tovább miről elmélkedni.

Inkább való terepre a Hilux, mint bármelyik SUV, vagy egyterű.

2019. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Touareget tudom ajánlani, a Hiluxba szerintem nehéz beszállni. De ki kell próbálni személyesen, az a biztos.
2019. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszett a Hilux akkor azt vegyél földutakra! A Touran legfőképpen nem való oda, de a másik kettő, SUV sem igazán.
2019. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem túl durva, én 174 cm vagyok és 131 kg (annyi kiló vagyok most pont mint ahány lóerős egy euro4-es pdtdi :)
2019. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen.

Nekem hála Istennek nem a végtagok izületeivel adott gond, derék, hát stb. Én 2 éve ültem utasként a Hiluxba, hátul, és úgy emlékszem elég magas kocsi, tehát könnyebb a beszállás

2019. febr. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!