Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség az olcsóbb és...

Mi a különbség az olcsóbb és a drágább menetfények között? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Utolag szeretnék menetfényt szerelni az utómba. (Passat b5.5) Néztem több különböző márka, pl. Osram, Phillips termékeit, és vannak 10e forinttól egészen 50-60 ezres árakig. Mi a különbség közöttük, és melyiket érdemes venni? Kb. mennyit szoktak kérni ezeknek a beszereléséért?

2019. febr. 8. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amiben van canbusz.

Megvan a tuv minősítése higy használható forgalomban.


Ami fontosabb jól legyen bekötve, ne égjen együtt a tompival, helyzetjelzo.

Megfelelő helyre legyen felszerelve, mert az sem mindegy egy muszakin vagy kozuti ellenorzesen

2019. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ezt a kettőt néztem, ezek tetszenek, de inkább a második. Csak ezzel az a baj, hogy tompított mellett sem kapcsol ki teljesen, csak 50%-ra csökkenti a teljesítményt. Bár nem hiszem hogy ez zavaró lenne, láttam már jó pár ilyet, engem nem vakított semennyire. Ráadásul teljesen szabályosan használható forgalomban. Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

[link]

[link]

2019. febr. 8. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:

osram 301et vettem barátnőmnek


könnyű volt bekötni, én csináltam, mivel a szerelőm nem akarta (molyolós, de nem nehéz)


elég minőségi a cucc, és teljesen szabályos

2019. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!