Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a felnigarnitúra az árát?

Figyelt kérdés

[link]


Renault Megane 2-re kellene. Újonnan ~20-25 e darabja a felniknek, de vannak olyan minőségiek mint pl a fent említett gyári felniknek?



2019. febr. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egész pofás + jó, hogy takarja a csavarok helyét.

Ha azt vesszük, hogy 60 a használt, 80 a gyári új, akkor én az újat választanám. Ennyi már nem különbség. És az garanciális, tuti nincs összekarcolva, nem kell a belső feléről levakarni a retket. Általában az a tapasztalatom, hogy a használt felnik külső részét úgy ahogy lemossák, a belső meg jól van az úgy retkesen, fékporosan állapotban hagyják.

Ha 20-25 az utángyártott darabára (nekem a leírásodból nem teljesen világos) akkor elmennék és megnézném ezt élőben hogy milyen állapotú. Ha vállalható, akkor a használt gyári szettet venném.

2019. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem eri meg.... 60 ezeret 1 szezont futott michelin gumikkal vettem scenic 2re...

Kereskedotol....

60 ezer azért.... Soha.

2019. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha 80 az új semmiképpen nem éri meg a 60 at
2019. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50 ezer forintért olyan szép 4x100-as felni szettet vettem éppen a Renault alá, hogy azóta mindenki megnézi az amúgy jellegtelen autót. Ez meg olyan semmilyen, mintha csak dísztárcsa lenne, amit linkeltél.
2019. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!