Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW N47D20 tulajok vélemény?

BMW N47D20 tulajok vélemény?

Figyelt kérdés
BMW tulajok, akiknek N47D20-as motor van a kocsitokban, mi a véleményetek erről a motorról? Tényleg annyira megbízhatatlan mind a vezérműlánc, mind a kiégés által, mint mondják? Nektek mi a véleményetek erről a motorról? Csalódtatok benne, vagy megfelelő szervizeléssel és utólagos gyári módosításokkal megbízható a motor?

2019. febr. 9. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Már elég sokszor be lett itt linkelve ez hogy milyen probléma van vele.

Olvasgasd el.

[link]

2019. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam többször. De ahogy a kérdés is mutatja, pár tulaj véleményére is kíváncsi lennék.
2019. febr. 9. 18:37
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán nem jó ez a motor, nálam soha nem gyulladt ki vagy hasonló, de elszakadt a lánc bőven bőven a csereperiódus alatt. Megsem csináltattam, úgy adtam el életemben soha nem vennék ilyen motorral szerelt bmw-t sőt.. már magát a bmw autót is megutáltatta velem. Hihetetlen ,hogy egy ilyen modern autó képes ilyen gyári hibákra undorító ha megveszed csak magad okolhatod ezekután ,hogy hányni fogsz a bmw től
2019. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
#3 " de elszakadt a lánc bőven bőven a csereperiódus alatt." A BMW által nincs előírva a lánc csereperiódusa, viszont 200e km-nél már nagyon érdemes cserélni legyen az N-es kódú benzines vagy dízel motor.
2019. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én csak a szervizre tudtam hagyatkozni 170e nél történt az incidens, és annyit mondtam 60e ként ellenőrzik, ha nincs baj mehet még...
2019. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
milyen incidens? vezérműlánc? Az még a jobb mint a tűz...
2019. febr. 9. 19:39
 7/13 anonim ***** válasza:
2019. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"60e ként ellenőrzik, ha nincs baj mehet még..." Tehát 60e kmenként motor ki, biztos egy olcsó mulatság lesz. BMW-nél nem csörög a lánc ott csak szakad vagy épp ugrig előjel nélkül sokszor.
2019. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én nem bmw autómmal is vannak gondok (bmw-psa motor) az,hogy kokszolódik mint a fene még nem a világ vége,jó pénzért 50000km-enként dióhéj tisztítás. A lánc gond itt is jellemző,mondjuk az enyém 1 hónappal későbbi gyártású mint a fokozottan rizikós motorkódosak,de rendszeresen hordom szerelőhöz és mindig érdeklődök,hogy is állunk. De most majd szét kell kapni a motort,így akkor az új láncszettet is megfogja akkor már kapni és egy kicsit nyugalomba leszek.

Ezeket tudtam az autóról és még van 1-2 típus hiba azokat is....amúgy nincs bajom vele,de kevés az mint az előző autómnál,hogy ilyen alap mint pl évente olaj és szűrű csere...több dolog van a rendszeres csere listán és több figyelmet meg pénzt kell neki szentelni.Ezeket tudtam,belekalkuláltam és elfogadtam. De ha ehhez még hozzá jött volna az,hogy bármikor kigyulladhat...hát úgy már nem kellene az is biztos.

2019. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
wow...milyen kocsi az ami nem BMW, de a motorja mégis az? :o talán Mini?
2019. febr. 9. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!