Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Büntettek már meg titeket...

Büntettek már meg titeket szélvédő vagy első ablakon lévő sötétebb fólia miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? Csak sima pk büntetés esetleg nem engedtek tovább és elvették a forgalmit? Engem ma szedtek ki előszór emiatt, de elengedtek, mondták, hogy szedjem le...
2019. febr. 11. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem hővédő fólia volt a Golf-omon.

Tehát körben minden üvegen egyforma. Mérés alapján már büntetendő kategória volt, de mivel egyszínű volt, nem firtatta a rendőr sose.

2019. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is hővédős, mekkora áldás az nyáron szoknyában :) Előző kocsin csak színtelen hővédő volt, abba nem kötnek bele, nem is látszik. Amúgy zavar este, sztem lehet levetetem.
2019. febr. 11. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem gyárilag hővédős, fény vissza verős az összes üveg körbe. Nyáron egy áldás amikor süt a nap.
2019. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Műbizonylat kell a fóliáról és akkor nem büntetnek érte. Én most tetettem fel b oszloptól hátra, plusz szélvédő csík sötétített fóliát. Nyáron nem süti a gyerekeket a nap és a mélynyomó sem látszódik a csomagtartóban.
2019. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4: Írta a kérdező, hogy első ablakokon van a problémás fólia... Oda nem kapsz műbizonylatot, mert a gyári szélvédők már annyit vannak sötétítve, hogy a plusz fólia már túlmegy a megengedett határon.


Kérdező, nem tudom a tiéd milyen. Nekem zöldes színű volt. De éjszaka sem volt gond vele. Nyáron pedig eggyel alacsonyabb fokozaton mehetett a klíma miután felkerült. A mostani autómra már nincs szükség rá, mert gyárilag is eléggé le van sötétítve.


#1

2019. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem.

B oszloptól hátrafelé gyári a sötétítésem. A szélvédő pedig szintén gyárilag hővisszeverő bevonatos. Nem fólia, lapos szögből nézve ilyen lilás a felülete. De még soha senki nem firtatta.

2019. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán értik egyesek. Hátul lehet, B oszloptól elől nem lehet és a szélvédőn, olyan ami sötétített. A hővédőt, aki színtelen hagyjuk már.
2019. febr. 11. 14:22
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem Skyfol, nem tudom hány %-os van, majdnem a legsötétebb.
2019. febr. 11. 14:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert sosem tennék előre fóliát. De régen a haverral volt már, hogy lekapartatták az út szélén a rendőrök :D Nagyon menő volt, hogy korom feketék voltak az első ablakok is, és éjszaka alig láttunk ki.
2019. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ennyi? lekapartatták? Még aznap kérek időpontot visszarakatni. Eljátszhatjuk minden héten.
2019. febr. 12. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!