Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meleg kényelmes autó?

Meleg kényelmes autó?

Figyelt kérdés

Suzukim van. Szeretem mert nem romlik el. Gombokba kerül a szervizelése. DE! Az ülésfűtés nem fűt a széleken. Az ajtó felől fázik a combom. Félek a reumától. Úgy sugároz be a hideg mintha

semmi szigetelés nem lenne az ajtóban. A rugózás hiánya a másik rákfenéje.

Tudtok ajánlani kényelmes meleg autót, aminél nem lépnek fel ezek a problémák.



2019. febr. 11. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2019. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Passat,Galaxy/Alhambra/Sharan, Opel G Astra , Ford Fiesta Ford Mondeo. 250-től 1millióig . Tessék keresgetni báttya.
2019. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A keret? Újat szoktam venni. Eddig mindig olcsót. Legutóbbit 3.5 millió körül vettem. Ha kényelmesnek tűnne rászánnék 8-at.
2019. febr. 11. 14:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy Golf-ot


#1

2019. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14:42-es G astra mint kényelmes autó? A többit amit írtál nem ismerem. A G-hez volt rövidebb ideig szerencsém. Nem mondanám kényelmesebb autónak mint a swiftet. Az ülése szerintem rosszabb. Rugózása katasztrofális. Arról nincs tapasztalatom, hogy télen mennyire szigetelt.
2019. febr. 11. 14:54
 6/12 A kérdező kommentje:

14:51

A golfot nézegettem én is. Pro: Tetszik. Aránylag olcsó.

Kontra: Kollégának a TSI-je öt évesen kevés kilométerrel motorcserés volt. A DSG váltóról sem sok jót hallottam. Ha egy autószerelő mondaná, hogy megbízhatóak, megfontolnám.

2019. febr. 11. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat en vadiuj s mercedest vettem full extrasat de te ahhoz csoro vagy
2019. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

15:58 Az s-klass inkább sofőrös autó.

[link]

A kérdésem nem az anyagi helyzetemre vonatkozott.

Városba nem érzed túl nagynak?

Mesélj milyen? Minden superlativusz? Állófűtés mennyi idő alatt fűti be? Van benne kormány és szélvédő fűtés?

2019. febr. 11. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
1 hónapig hasznaltam meguntam lassu volt, eleg proli anyagokbolt volt, nem volt kenyelmes a Rolls-Royce amit vettem mar megfelelő
2019. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél valami hibridet vagy elektromosat akkor..
2019. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!