Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 25-30 évesen 5-6 milliós...

25-30 évesen 5-6 milliós autókkal. Miből?

Figyelt kérdés

Álmom nekem is, hogy egyszer majd egy szép, elegáns autóm legyen, viszont sajnos idehaza nem hiszem, hogy valaha is valóra tud válni ez az álom. Mérnökként dolgozom, de valahogy így sem tartom valószínűnek. Viszont sok olyan fiatalt látok, akiknek ez megadatik. Mégis hogyan? Szülők, örökség, vagy az addigi pénzük mind elköltötték egy autóra?


Személy szerint én nem költeném el az összes pénzem egy valamire, és csak akkor költenék egy drága autóra, ha már bőven van miből. És amúgy is lennének elsőbbséget élvező dolgok, amire a pénzt tudnám költeni. Ez lehet csak az én felfogásom.


De mégis miből telik egyes embereknek ilyen "fényűző" életre?


(nem irigység, csupán csak érdekel)



2019. febr. 12. 16:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja "dolgozni".
2019. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a legális és valós munkaközvetítő iroda, ami olyan jövedelmet biztosít, hogy egy személyautónyi lány hurcibálásából csak autóra 10 millát ki tud adni valaki. Ez tuti. Szóval a haverod feketemunkából, mások nyomora árán szerzett mocskos pénzét ne kezeljük már úgy, mint becsületes melóvel elérhető jövedelem...
2019. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Jajj ne etessetek mar a trollt, persze lanyokat visz k aha... Majd beleog a kezed a bilibeesfelebredsz:)
2019. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Pókeren nyert, tőzsde, vállalkozó vagy cég vezető valahol, nyert a lottón?, jó menő orvos, vagy ügyvéd stb.


Lányokat futtat, drogot ad el?. Biztos nem szenet lapátol.

2019. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

vagy festő, burkoló, asztalos, vizes, villanyszerelő vállalkozóként havi 800ezret-1.5 millát simán hazavisz pesten.

diplomások közül most a programozók vannak jól megfizetve. pesten alkalmazottként 500 és 1 misi között.

a kezdő fizu is nettó 350, és ez emelkedik ahogy tapasztaltabb a forma.

webfejlesztő vállalkozóként havi 1.5 misi teljesen normális.

igazából ezek a számok teljesen rendben vannak, ami kuurva nagy baj, hogy egy tanár vagy egy orvos 300 alatt keres hivatalosan, kezdőként meg 200 alatt. a lidl-ben meg az aldiban már elindult a béremelkedés, és néhány gyárban is mozdul valami. az nem okés hogy valaki 3 műszakban robotol, és 150-et visz haza.

2019. febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hitelre vettek az autot.

En kulfoldon elek es itt nagyon ritka ha atlag ember kp-ban vesz uj autot meg akkor is ha nem luxusautorol van szo.

Nekunk eleg szar allasunk van megis vettunk 2 eves autot. Nincs rairva hogy hitelre van de a kereskedo nem is feltetelezi hogy barki is besetal hogy kpra vagyen nehany eves vagy uj autot.

Akar vehettunk volna BMW-t is csak a torleszto reszlet lenne magasabb.

2019. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

itthon is furán néztek rám mikor mondtam a szalonban, hogy kifizetném a kocsit, így farmerban pólóban megjelenve :))

de szerintem ez nagyon szomorú. az autó egy használati tárgy, nem szabadna, hogy valaki anyagilag lenullázza magát egy kocsi miatt.

2019. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
50%
Nálam 5-6 milliós kocsi kicsit sem luxus. Én kimentem modellkedni és szinészkedni pár évre külföldre és nettó 14 milliót kaptam. Így nekünk 45 milliós kocsink van. Szerintem Magyarországon is egy jó munkával okos befektetéssel tényleg fényűző életet lehet élni.
2019. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!