Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon valóban kevésbé megbizha...

Vajon valóban kevésbé megbizható és tartós autókat gyártanak a franciák, mint pl. a németek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék, nem lózungokat.

2019. febr. 14. 12:18
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:

Van egy olyan mondas hogy ha valamit meg lehet csinálni egy autoban bonyolultabban mint ahogy jelenleg ismerjük a franciák lesznek az elsők akik megcsinálják.......

Ettől függetlenül szerintem nem sok értelme van egy ilyen jellegű ősszehasonlitasnak mert minden nemzetnek/mákának vannak jobban vagy rosszabbul sikerült modelljei!A németek egyik pont ilyen nem kívánt gyereke pl a w210-es merci,ennek a francia megfelelője a 2-es laguna stb.........vagy mondjuk a bmw-nek a tds motorjai kontra 2.2dci es igy tovabb!

2019. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont te lököd be a lózunkot, akkor mit vársz.

Ha mást nem de itt olvasgass és rájössz hogy melyikről írnak hogy sok a baj vele.

De itt pont olyanokat írnak a franciákról , hogy francia.

Nekem az van , 15 éves és nagyon kevés hibája volt eddig.

2019. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A tartósságra mi lenne számodra a megfelelő bizonyíték? Hogy melyikből találsz az utakon régebbi darabot?

Bőven járkálnak még huszonpáréves német és francia autókkal is, nekem az egyik céges futkosó-autóm egy 15 éves francia.

2019. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tartós és megbizható az, ami nem robban le, nem áll szervizben napokig/hetekig, nem bosszant rendszeresen kisebb-nagyobb hibákkal.
2019. febr. 14. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Te most az új autókra vagy kíváncsi, vagy régebbi darabokra?
2019. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Tartós és megbizható az, ami nem robban le, nem áll szervizben napokig/hetekig, nem bosszant rendszeresen kisebb-nagyobb hibákkal."


Nekem mindkét BMW-m ilyen volt. Előtte Volkswagenem volt, arra vsiont ez nem volt igaz. Folyton szerelőhöz kellett ordanom. Francia autókról nem tudok nyilatkozni mert még nem volt.

2019. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös, inkább kortárs modellekre, legfeljebb 6-8-10 éves autókra, nah, meg az újakra.
2019. febr. 14. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
A német autók egyértelműen átgondoltabbak, jobban meg vannak tervezve, és könnyebben szerelhetőek. Ez objektív vélemény, hiába köveztek meg. Aztán vannak kivételek is, persze, de általában a németek sokkal tartósabbak.
2019. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"...jobban meg vannak tervezve, és könnyebben szerelhetőek. Ez objektív vélemény,..."

Nem, ez szubjektív vélemény. :-) Nem tudom, mit értesz azon, hogy jobban meg vannak tervezve, de innovációban a franciák mindig is élen jártak. Az pedig az én szubjektív véleményem, hogy az Opel (bár most már PSA, tudom) formatervezői kisiskolások a francia, akár a Peugeot formatervezőihez viszonyítva. Szerelhetőség szempontjából pedig egy kutya, mondja ezt egy autószerelő.

2019. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A francia innováció, ja. Hagyjuk is. Elhiszem, hogy te is szerelő vagy, de abban is biztos vagyok, hogy a szerelők 98%-a inkább a VW-t, Mercedest és BMW fogja szívesebben szerelni, mintsem egy DCI Renaultot vagy Citroent :)
2019. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!