Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan miért csinálja ezt a...

Pontosan miért csinálja ezt a motorom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy motorom (Tomos APN6 - szerb motor(50köbcenti)) és pár napja estem vele egyet. Azóta is pöccre gyullad egyedül amikor vezetés közben behúzom a kuplungot a gáz felszalad az egekbe, de ezt csak akkor csinálja amikor már bemelegszik a motor. Üresben is ezt csinálja néha. Mekkora baj ez, meg tudnám én is csinálni? Ha nem nagy a baj akkor megtudom én is csinálni, de másképp mesterhez viszem.

2019. febr. 15. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert kapja a benzint tovább.

Üresbe próbáld szimulalni azt hogy gázt adsz majd elveszed. Akkor is az lesz hogy lassan ejti a fordulatot.

Valszeg a karbi kapott egy jókorát.

2019. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megy vissza a súber a karbiban, lehet ez a gázbowden miatt is, először azt nézd meg.
2019. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akad a gáz, azt nézd meg mitől és hol akad meg.
2019. febr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1, köszönöm. Igen pont úgy csinálta ahogy leírtad. Ezer hála! :D
2019. febr. 16. 07:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, minden szuper. A baj az volt, hogy a súberban levő gyűrű, amibe rakod a tűt eltört így szabadon le fel járt valamennyire a gyűrű + a súbernak az egyik oldala totál elvolt kopva. Pontosan nem tudom melyik okozhatta de talán mindkettő közre játszott.
2019. febr. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!