Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlen lenne, hogy pont...

Véletlen lenne, hogy pont ugyan olyan löket térfogattal adták ki a motorokat különböző gyártók?

Figyelt kérdés

Mondjuk vegyük alapul egy 1.6 crtdi motort egy 1.6 jtd-t vagy egy 1.6hdi-t , de a 1.6-os 16 szelepeseknél sincs másként BMW 316 116 lóerő Ford Focus 1.6 116 lóerő.


Véletlen lenne, hogy pont ugyan olyan löket térfogattal adták ki a mocikat, vagy én tolom túl az összeesküvést ?


2019. febr. 18. 22:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi srácok! Mindenkinek adtam zöld pacsit. :)


JTD meg a HDI az szinte ugyan az, cr cucc, manuális váltó esetében mind párosul kettöstömegűvel?

2019. febr. 19. 17:17
 12/12 anonim ***** válasza:
72%
Sok gyártónál közös az eredet, így a lökettérfogat is PSA 1.6HDI eredetű motor van többek között Fordban, Mazdában, Volvóban, ahogy előttem is mondták. Kettőstömegű ma már szinte mindegyiken van, talán a 4-5 évesek között ki lehet fogni olyan változatot, amin nincs, pl. 1.6HDI 92 lovasban biztosra tudom, hogy 2014-ben még volt olyan változat amin nem volt.
2019. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!