Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szigorított kresz teszt...

Bea1982 kérdése:

Szigorított kresz teszt program létezik online?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a szigorított KRESZ-teszt?
2019. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még szigorított KRESZ tesztről pedig van B-C-D-E jogsim.......
2019. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről nem tudok....de azt kipróbálhatod,hogy valakit magad mellé állítasz aki jól tudja, és ha nem jól válaszolsz akkor nyakon ver
2019. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában ugyanaz a szigorított is mint a sima csak több kérdés van és kevesebb az idő a válaszokra. A jogsi visszaszerzéséhez kell ilyen vizsgát tenni.
2019. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Motor balesetem volt egy autóval ütköztem, ez tavaly nyáron volt És bevonták a jogsimat 1 év 2 hónapra. Mivel meghaladja az 1 évet újra kell kresz vizsgát tennem. Úgynevezet utánkébzésre kell mennem, de ott több kérdés van es kevesebb idő, erre keresek egy megbizható kresz teszt programot. Ami mostanság érvényes szabályokkal kérdésekkel működik, azért írtam a szigorított kresz tesztet mert ilyenről is halottam csak a program nevét nem tudom. De ha valaki tud jó füzetős oldalt megköszönöm a segítséget.
2019. febr. 19. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az e-Titánon (eduKRESZ) keresztül csináltam, de hozzáférést egy autósiskolából kaptam pár ezer forintért.
2019. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ehhez van gyakorló porgram, mivel itt javarészt pont az a lényeg, hogy ne kapja vissza boldog-boldogtalan a jogsit. Azért 1 év 2 hónapra nem egy kis hiba miatt vonják a jogsit.
2019. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!