Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó 2 millióért?

Használt autó 2 millióért?

Figyelt kérdés

Ti mit vennétek ma 2 millióért?

20 éves vagyok és évi 15-20000 km amit megteszek.

Szempont annyi, hogy sportos legyen, fiatalos, 2000 utáni,+130LE

Eddig egy 94 lovas benzines Ignist vezettem.

Amiket nézegettem az a 6-os Mazda, hármas Bmw, Audi a4, Toyota avensis.

2.5M a keret de autót csak 2 max 2.2 ért vennék a maradék az az átiratatás, biztosításra.



2019. febr. 20. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

hát?

első autósoknál általában alap hiba,hogy ki szokták hagyni a kalkulációból a kocsi szervizelésére szánt pénzt,meg a heti tankolás költségét.

de 2 millából bmw-ben,meg audiban gondolkozol amúgy?:)

mert arra a gatyád rá fog menni.

2 millából már tudnál venni egy normális állapotú opelt,vagy ford focust.

2019. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
Én ey wolsvágenmotoros wartburgot vettem 6 éve 35 ezerért és sirály.
2019. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
74%
Zsigulit.
2019. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
89%
Hát a Zsiguli kicsit drágább 35 nél de menőbb is és ugyanúgy tudod otthon javítani.
2019. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
47%
Én trabanttal bejártam európát. A görög határnál azt hitték én fabrikáltam. Egy BMW nem biztos hogy beindul minusz 40 fokban, de egy 1200-as lada tuti...
2019. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Audit, BMW-t ennyi pénz mellett szerintem érdemes hanyagolni. Nem nagy összeg ez autóra. Kevesebb mint egy új Suzuki Swift ára.
2019. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

fiatalos, 2000 utáni,

Egyik elegge kizarja a masikat. Plusz egy majdnem 15+ eves autonak minden 2000 km-ben valami baja lesz, sajnos tapasztalat, ismerosi korben is.

Tudom hogy a korosztalyodnak meno auto kell, de inkabb tedd le a lecet 1.2-1.5 millara, ha meg akarod tartani a gatyadat.

2019. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Alacsony km-es (100k km alatti) Toyota-t vegyél. Nézz utána a km-nek rendszám alapján, ha nem adják ki a rendszámot, akkor viszlát, ha nincs múltja, akkor viszlát, ha tekert az óra, akkor viszlát.


Toyota-m van és soha semmi gond nincs vele...


Ha csak 2 milliód van autóra, ne BMW-t meg Audi-t vegyél, mert az "luxus" (még ha régi is) autó szervizelése is emelt díjas...

2019. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én az Opelt tudnám ajánlani, mert 2-3 évesen is nagyon jó állapotú, a mienk (második Opelünk használtan véve mindettőt) még 10 évesen is kiváló, nagyon jól gyorsul, jó a fogyasztása, stabil, jó a féke (ha karban van tartva persze) és nagyon élvezetes vezetni. Imádom az autópályán, könnyen gyorsul az előzéshez, nem csúszik meg. De legalább 1.6-os motorral érdemes keresni. Amúgy az Opelnek volt pár éve a legjobb az ár/biztonság aránya, vagyis hogy azért az árért ezek a kocsik szerepeltek a legjobban a törésteszteken pl.

Ráadásul mivel nálunk rengeteg Opelt gyártanak, könnyen találni hozzá alkatrészt és szerelőt is, nem kell érte külön felárat fizetni hogy olyan legyen aki ért is hozzá.

Ami macerás néhány típusánál az az izzócsere, valami marha tervezte a lámpáit, de kis gyakorlattal megoldható és nem tudsz hozzá csak úgy ablaktörlő lapátot venni, mert minden év minden szériája, típusa más-más lapáttal van készítve. De ennyi.

2019. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!