Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek...

Milyen első autót vegyek max.1 millióért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy autót, nagyon max. 1 millióig, első autó lenne, különösebb kikötésem nincs igazából.. nézegettem pár oldalon, hogy miket ajánlanak / ajánlottak pár éve.


Sokan írták pl. a G Astrát, illetve a VW Golf 4-essel is gyakran találkoztam, igazából mindkettő tetszik kinézetre, meg szerintem ennyiből egész korrekt autókat lehet kapni ezekből a fajtákból, de érdekelne, hogy milyen más "ajánlott" autót találhatok ezeken kívül?


(Ha a kettő közül kéne választani, melyik lenne jobb választás? Illetve milyen motorral?

Nem nagyon értek hozzá, nem tudom, hogy az egyes típusoknál melyik motor ajánlott..stb :D)


Na jó, talán annyi kikötés mégis lenne, hogy ne ilyen 9-10 liter körüli fogyasztása legyen.. :D


Előre is köszönöm.



2019. febr. 4. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz Opelt és VW Golf-ot nem veszel. A Golfokra rámegy a gatyád, ezt egy autószerelő mondta nekem. Golfból csak a kettest emelte ki, hogy azzal a világból is kimehetsz, de az már öreg kocsinak számít.


Első kocsinak legjobb egy Swift 8-900.000 ft körül olyat veszel ami kívül belül jó és csak a kötelező dolgokat kell csinálni rajta, plusz benzin és olaj. A többi nagynevű márka csak fel van fujva és ha javítani kell, rögtön nyúlhatsz mélyen a zsebbe.

2019. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Corolla?
2019. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Golf IV messze az egyik legjobb választás a kategóriában.

Rossz hire max olyan helyen lehet, ahova mindenféle 200 euros német hulladékokat hordanak. Astra G-nél egyértelműen jobb autó. 1 millióig igazán szépeket lehet venni benzinesben és dízelben is.

2019. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért a németeket kerüld el.

Toyota, Honda vagy Suzuki bármelyik modellje jó.

A km óra valódiságát ellenőrizd le az ingyenes lekérdezés rendszeren keresztül

2019. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mire használnád?
2019. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért jó golf4-est lehet kapni 1.6 16v motorral . De én amit kimondottan ajnálanék az a Skoda Octavia 1 millióért van már második szériás 1.4 - 1.6 benzines motorral . Tágas , azért alap extrák mindbe vannak amik azért jó ha vannak . Kényelmes és megbízható .

Nekem egy 2006-os 1.4es benzines octaviám volt imádtam közel 200 ezret bele raktam és bőven a 300ezer km felett volt amikor el adtam , nem amiatt adtam el mert bármi gond lett volna vele , hanem szerettem volna venni egy rs kombit és így vettem is egy 2007-es 2.0 benzines rs Octavia kombit .

Az Octavia a golf direkt konkurense , nem rohadnak el mint a golfok szoktak , alkatrész és jó áron sok van hozzájuk . És egy megbízható technika .

2019. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!