Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minap kátyúba mentem, mennyi...

Minap kátyúba mentem, mennyi eséllyel sérült meg valami?

Figyelt kérdés
Gumi szálszakadt lett (pukli oldalt) az nyilván kuka, de mennyi esélye van, hogy más is kuka? Lengéscsillapító, rugó, féltengely, szilent stb.
2019. febr. 20. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

AZ attól függ mekkora volt kátyu és mekkora ütést kapott.

Ha nem bízol benne , akkor vidd szakműhelybe és megnézik rázó padon és a kerék összetartást is.

2019. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44,86% esélyt látok arra, hogy sérült "valami".
2019. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp elviszem futóműállításra, meg hogy nézzék már át. #2 nyilván úgy értettem mennyire gyakori, amúgy 50-50 vagy sérült vagy nem :D

Elég nagy kátyú volt, későn vettem észre, főúton volt, de nem mentem 90-el mert eleve nem mentem annyival, és előtte próbáltam lassítani is.

2019. febr. 20. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
:P Azért poénkodtam el a választ, mert lehetetlen megválaszolni a kérdésed. Ha mázlid van, akkor semmi sem sérült a gumin kívül, ha nincs, amásik véglet, hogy cserélhetsz rajta rugótól kezdve mindent (mondjuk az már feltűnt volna)
2019. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, utána hazajöttem vele, semmit nem lehet érezni rajta, megnézve annyi, hogy mintha a lengéscsillapító nem dőlne előre annyira, mint a másik oldalon, de lehet csak behaluzom nem tudom. Lehetséges, hogy kisebb lett a dőlésszöge?
2019. febr. 20. 20:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Frissítés: szerencsére nem lett baja semminek, sőt mi több a futómű még csak el se állítódott. A gumi sajna kuka, de mivel régi volt már, 8 éves, így kapott egy új szettet.
2019. febr. 22. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!