Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatók ha kb 50 el...

Mire számíthatók ha kb 50 el belemegyek egy kátyúba?

Figyelt kérdés
tegnap kb 50 vagy 60 al belementem egy nagyobb kátyúba a bal oldali kerekeimmel, a felnin nem látok változást, vetemedést , a gumin se a kormány sem húz félre. Valószínű mákom volt? Vagy számíthatok még meglepire?
2017. dec. 1. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen autó, mert nekem Opelem van, 6 éve van meg, sokszor mentem bele kátyúba, egyszer volt gumi probléma kátyú miatt, ismerősöm belement egy öreg forddal, ott tengely repedés lett belőle, amit nem vett észre először, csak amikor alá feküdt.
2017. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem mazdám van , de azt hogy látom hogy tengelyrepedés lenne?
2017. dec. 2. 00:42
 3/5 crudy ***** válasza:
Hat ennyibol leszurni h az opel az katyubiztos biztos nem lehet. Nem hiszem h el lenne repedve a feltengely. Amit tudsz csinalni, elmesz egy gumishoz es nezesd meg h nem e ovalis a felni. Szabad szemmel ezt nem latod de lehet h vetemedett. Ha semmi akkor tuti h semmi nem serult. Ha hallottal nagy koppano hangot akkor a gatlo felkoppant ami nagyon nem tesz jot neki de egyszer meg nem nyirja ki.
2017. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, nem mondom, hogy az Opel kátyú biztos, egyszerűen szerencsém volt vele, de én évente járok nagy szervizre, ahol teljesen átnézik és kátyú által okozott problémám csak a gumi sérülés volt.
2017. dec. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Basszus ez annyira relatív, van kátyú amin 130-al is nyugodtan átmehetsz, és van akkora, ami 30 km/h-nél is kettétöri a felnidet.
2017. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!