Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elidegenítési és gépjármű...

Elidegenítési és gépjármű lefoglalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok most ide, hogy 2éve vásároltam egy autót.

Most, ahogy megnéztem az Ügyfélkapunk az adatokat, találtam záradékokat, mégpedig:

635 - A jármű elidegenítési és terhelési tilalommal terhelt.

és

622 - A jármű lefoglalását rendelték el.


Ezek mit jelentenek? Semmilyen papírt nem kaptam róla, illetve az átíratásnál sem volt semmilyen fennakadás.



2019. febr. 21. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Van törzskönyved?

Hitelre vetted a kocsit?

2019. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van törzskönyvet, es a kocsit nem hitelre vettem, de van egy szabadfelhasznalasu személyi kolcsonom
2019. febr. 21. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, ha ilyen infókat árúlsz el akkor mond má meg, van szemüveged? Hány dioptriás?


Milyen dátum van terhelésnél? Mi van ha 2 évnél régebbi? Oké, le volt foglalva, de már lezárúlt lehet a dolog mert feloldhatták ha már a Te tulajdonod. :) , náár ha a személyi kölcsönödet esetleg felmondták és perre került azaz már végrehajtónál van akkor lehet lefoglalták, de arról kaptál volna famentes papírt.

2019. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezeket irja.

[link]

2019. febr. 21. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Sétálj be egy okmányirodába a forgalmival és a személyiddel és megmondják - valószínűleg csak hibás adat.


Az én autómnál is írja ezt a 635-öst, és tudom, hogy nem igaz.

2019. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendszer magát a tényt írhatja, hogy volt foglalva, de már nincs csak hogy volt ilyen az előéletébe, mert át sikerült iratni. Szerintem. :)
2019. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!