Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 2. 0 TFSI megbízható?

Audi A3 2. 0 TFSI megbízható?

Figyelt kérdés
Audi A3-at szeretnék 2006-2009 közötti évjárattal 2.0 TFSI motorral , viszont sokat hallani a TFSI motorokról ,hogy problémák adódnak vele amit javítani eléggé költséges pl.: lánc stb. Megéri ilyet venni vagy pénz kidobás? Hozzáértők , volt/jelenlegi tulajdonosok véleményére lennék kiváncsi vagy akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban

2019. febr. 22. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Megvettem. Imádtam. Kötelező első szervíz. Megkapott mindent. Aztán 500 km után 1 liter olajom hiányzott. Elvittem szerelőhöz, biztos valahol elszívárog. Alá nézett azt mondta szivárgást nem lát. Feltöltöttük. Munkámnak köszönhetően sokat ingázom. M0- egyszer csak kivillan az olajnyomás jelző. Vészindex, leállósáv. Nívó bele sem ért az olajba. Mindezt 4- nap alatt ~600 km. Betrélereztük 2 liter olaj hiányzott belőle. Váltottunk 5w-s olajról 15 w-sre. Na így elbír menni 800-1000 km-er úgy hogy csak a min jelzésig megy le. Megutáltam, gyűlölöm. Ezt nem lehet autónak nevezni. Ez egy nyűg az ember nyakán. Soha többé audit.
2019. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2019. márc. 4. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!