Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vonóhorog elektromos csatlakoz...

Vonóhorog elektromos csatlakozó nehezen fordul?

Figyelt kérdés

Adott egy német importos Ford, rajta vonóhorog. Vettem egy kerékpáros szállítót vonóhorogra és az a gondom, hogy a csatlakozót alig bírom rendesen eltekerni. Helyére ugrik, de amikor bajonettesen csavarni kéne, alig megy. Már be is hasaltam mellé, látom, hogy helyen van, de nem tudom eltekerni. Aztán addig mozgatom, amíg egyszercsak sikerül.

Ez miért lehet?


2019. febr. 22. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kérdezni, az elektromos csatlakozónak hová kellene fordulni ? ?
2019. febr. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nem bajonett záras.

2019. febr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: jogos, a kérdést nem fejtettem ki. Szóval vajon én csinálok rosszul valamit, mert ennek vajsimán kéne mennie vagy a csatlakozó van szétkopva vagy mi szokott lenni ilyen esetben. Az állás megvan, a kerékpárszállító felőli csatlakozón levő pöcök lefelé áll, onnan kell 90 fokot fordítani rajta, ez teljesen egyértelmű, már csak azért is, mert már a lábak is akkor kerülnek a helyükre és a bajonetten is látszik. Azt is látom, hogy nem kell erőből benyomni, mert a csavarás vezeti a helyére, látom, hogy helyén van a bajonett, de mégsem akar elfordulni. Háromszor annyit szenvedek a csatlakoztatással, mint amennyi idő alatt felrakom az egész cuccot bringákkal együtt.


2: kösz, nem tudtam, hogy ez ennyiből cserélhető. Mondjuk az enyém 13 pólusú, nem is szórakoznék adapterrel, de akkor így elkezdek nézelődni benne.

2019. febr. 23. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!