Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tápegységemen nincs +12v 4...

A tápegységemen nincs +12v 4 pines elektromos csatlakozó, így nem indul el a gép. Hogyan tudnám megoldani (átalakító? )? Esetleg másik táp amin van?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 16:52
 1/8 MGéza ***** válasza:
Inkább másik táp, bár jó de régi táppal átalakítózhatnál is, de a 20 pines tápoknál azért annyira nem ajánlom, mert akkor még nem volt divatban az erős 12V ág ami a mostani gépeknél alapkövetelmény. Milyen konfighoz kéne és milyen tápod van?
2016. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most rendeltem egy Corsair 650W-os tápot és ez az egy hiányzik hozzá. De most néztem átalakítót és így lehet jólenne.
2016. nov. 17. 16:56
 3/8 MGéza ***** válasza:
Milyen Corsairt rendeltél te hogy ilyen dolog hiányzik róla? Moduláris, vagy mi típus szerint?
2016. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Corsair Vs 650
2016. nov. 17. 17:05
 5/8 MGéza ***** válasza:
Akkor cpu 4 pin kéne rá még egy? Hát próbálhatsz átalakítózni, de annyira nem ajánlott. A VS gyenge minőségű táp, nem véletlen nem raktak rá belőle kettőt, tulajdonképp milyen konfighoz rendelted?
2016. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy 4 pines csatlakozó sincs rajta, pedig nem egy olcsó táp. De az is lehet hogy régi az alaplap, nemtudom. i5 lga1155 8gb ram, rx460 4gb. Szerintem csak átalakítóval tudom megoldani ..
2016. nov. 17. 17:39
 7/8 MGéza ***** válasza:
Hát pedig 1 darab 4 pines cpu csatinak kéne rajta lennie. Ha még új akkor küld vissza, én Antec BasiQ szériából ajánlok helyette, de kisebb táp is elég lesz.
2016. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MGéza ***** válasza:
De szerintem elnézted szimplán. Nincs véletlenül rajta egy olyan 8 pines ami középen kettészedhető? Az kell neked.
2016. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!