Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neketek melyik "átlag" autó...

Neketek melyik "átlag" autó formavilága tetszik igazan?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok mint Swift, Skoda fabia/oktavis, G Astra, H Astra, Ford Focus stb stb. Amik elérhetőek egy atlagembernek. 2000-mondjuk 2010 ig. Illetve a te autódon mi az ami tetszik, mi az ami nem. Pl az eleje szemből ok, de a hatulja nem.
2019. febr. 23. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Renault megane coupe és cabrio, Honda legend, prelude, Crx targa, Opel astra G cabrio és coupe
2019. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kinézetre a 124-es Fiat Sport Coupé nagyon tetszik, főleg az első generációs. Egyik ismerősömnek jelenleg egy ilyen autója van, tűrhető állapotban vette és abból újította fel (de nem restaurálta, hanem csak normális használható állapotba hozta), így van neki 2,5 millióban az autó. Ez szerintem elérhetőnek számít a kérdésben leírtak alapján, így én ezt az autót nevezném meg. (Egyébként szemből a második generációs se rossz, de annak a hátsó lámpája nekem nagyon nem tetszik.)
2019. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Laguna III Coupe, formailag rendben van, az első fényszórón kellett volna még egy kicsit csiszolniuk.
2019. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Skoda Fabia Sedan, Daewoo Kalos Sedan, Chevrolet Cruze, Opel Inshignia Combi.

Tetszik a formája, a külalakja, az egyszerűsége ezeknek az autóknak.

2019. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oktávia elölről gonosz,mindig azt hiszem hogy valami komoly autó jön utánam és kisorolok😁

Alfa 159 mindent visz elölről hátulról alulról

2019. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Audik tetszenek nagyon, az A4 B6 Avant és az A6 C5 Avant nagyon jól eltalált formák az én szememben. Nem azt mondom, hogy gyönyörűek, hanem letisztult, elegáns, vállalható forma, jól néz ki.
2019. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, talán a H Astra tetszik legjobban. Olyan kompakt, visszafogott, de szép forma. Még ma sem vészesen elavult a formaterv. Ami érdekes, hogy a G Astra viszont nekem nagyon nem jön be.

A Skodák szögletessége sem igazán tetszik. A Swift olyan gombóc forma, nem igazán dinamikusságot sugall.

Nekem jelenleg egy 5 ajtós K Astrám van. Eleinte a C oszlopban az a fekete sokszög alakú zongoralakk betét nem igazán tetszett. De mára teljesen megszoktam és abszolút nincs vele bajom. Legelőször a belterébe, műszerfalába szerettem bele.

2019. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!