Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy Nxelestenge...

Mennyibe kerül egy Nxelestengely csapágy csere, és kb hány nap?

Figyelt kérdés

Kiírom mégegyszer, mert legutóbb csak a mellébeszélést, meg az oltogatást kaptam.Aki nem tudj értelmezni, ne is írjon.Mennyibe kerül egy nyelestengely csapágy csere?A munkadíj az 40000ft de az alkatrészek árával nem vagyok tisztában.Az alkatrész milyen árban van?Skoda fabia 1.2 htp 6v

Aki nem a kérdésre válaszol ne írjon!



2019. febr. 23. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Már valaki megkérdezte ezt, de megírtam neki privátban, hogy ez bevett szokás autószerelőknél, hogy azt akarják cseréltetni a tulajjal.

Nem az zörög, hanem a gagyi, utángyártott kuplungtárcsa.

Szépen le lehet húzni vele a kedves kuncsaftokat.

De cserélhetsz nyelestengely csapágyat is, azt autószerelő nem csinál, csak váltós/gépműhelyes.

A csapágy kb 1-2 ezer forint.

A munkadíj 10000-rel számolva, csak váltó le-fel, kb 1 nap, az 80 e Ft, váltó szét-össze kb 20-30 e Ft.


De a zörgő kuplungtárcsával elmész még kb 150-200 ezer km-t normál használattal, csak zörög. A 4 darab keresztrugó zörög a helyén, alapjáratkor. Fordulaton csendben van.

2019. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már írtam,hogy kb tíz a csapágy és szimerimg+kiszállítás kb1 500+a 40 000 munkadíj.Nem megy összeadni?51 500 HU Ft.

Kb ennyi.

2019. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja ,szét és össze az kb 6-8 óra.Ez a közben fellépő nehézségektől függ.Mennyire vannak a csavarok és egyebek berohadva,meg mennyire pörög a szerelő.
2019. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs azt nem vettem észre.Köszia a válaszokat!Akkot nem készülök 100000ft-os kiadásokra.
2019. febr. 23. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán meddig akarod megtartani az autót?


Rengeteg időt és km-ert el tud még menni attól, hogy "csapágyas" a csapágy!

Egyáltalán nem biztos, hogy ki kell rá adnod ennyi pénzt.


Nekem az öreg merciben jó pár éve van hangja... azóta beletettem még 100e km-ert és alapból rengeteg km van benne.


A kérdés az, hogy mennyire hangos? :)

2019. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még vagy 7-8 évig, és elég hangos.Idegesít.Na meg szeretem ha rendben van a kocsi.Lehet elmenne még sokáig így, de az sem volna kellemes, ha a puszta közepén állna meg.Gyerek mellett, meg pláne klappolnia kell mindennek.Új autót nem tudok venni, vagy 8évig még.Nem egy erőgép, de szeretem ezt az autót amúgy.1,5 éve van meg, és ez az eddigi "legnagyobb" hibája.
2019. febr. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!