Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csörög a bejáratós...

Krómgyűrű kérdése:

Miért csörög a bejáratós Simsonom?

Figyelt kérdés
130 km van benne, S50-es, új dugó+gyűrűk és a henger fúrva lett. Főtengely, illetve a tűgörgő csapágy is új. Mégis csörög a motor, és a henger felől hallatszik. Mi baja lehet?

2019. febr. 23. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem a karburátorban csörög a schuber?
2019. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a simson szar azért csörög! még mielőtt elkezdesz rágalmazni nekem is van egy simsonom szikra benzin komresszió szimering új még sem megy, de se baj elültettem a muskátlik mellé a kert végébe
2019. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Majd megnézem, meglehet, köszönöm!

2. Én is így voltam vele vagy másfél évig, csak szívtam vele. Most járok ott, hogy szépen megy, jól húz, rugásra indul, csak ez a csörgés van. Az előbbiek nagy sikerek ennél a motornál, hiszen előtte még indulni se akart.

2019. febr. 24. 05:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked volt gyűrűtörésed? Itt valaki azt irta, hogy a "síber csörög" ami tud zavaró hangot adni, de az nem igazán csörgő hang. Itt más gond lesz, ha használt gyűrűt tettél bele, az szintén tud csörgéshez hasonló hangot adni. Ha hallanám a csörgés jellegét, akkor azonnal el tudnám dönteni, hogy mi a gond. Az alapjáraton is halható a "csörgő" hang, vagy csak magas fordulaton?

2019. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem volt gyűrűtörésem, és vadonat új gyűrűket tettem bele. Hengert fúrattam, mert elkopott. Nos, alapjáraton nem adja azt a zavaró hangot, inkább csak gázadásra illetve magas fordulaton.

2019. febr. 25. 05:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A fúrás miatt. Egyszerűen nem lehet normálisan fúrni az anyagot annyira rideg és kemény. Ez nem feltétlenül olyan rossz tulajdonsága amúgy. Ezért én még nem találkoztam olyan S50-es simsonnal ami fúrás után ne csörgött volna. Először a csapszegre gondoltunk régen mert a gyári dugóba sem szorul rendesen, utána pedig a súber tűre. Na most a tű szokott még zörögni ha az a korai nagy gáztuskós karbi van rajta .
2020. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!