Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért höröghet le a simsonom?

Miért höröghet le a simsonom?

Figyelt kérdés

Nem gyári motorról van szó,tuningolt gépről.

PWK 21 karburátor beállítás gondjaim vannak,szivacsos légszűrő,gp racinges terv alapján készítettem el.

100 As Fuvóka.

Nos ráhuzom a gázt lehörög,mi lehet a baj? De hörgés után feltud pörögni de nem az igazi,Talán még 1 szivacsot bekellene tenni hogy ne legyen annyi levegő ? Vagy talán még levegőt adni neki ?



2018. nov. 16. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

"Talán még 1 szivacsot bekellene tenni hogy ne legyen annyi levegő ?"


Ejha.. Miért kellett akkor rá az a bazi nagy karbi szerinted? Nem azért hogy több levegőt kapjon?

Na mindegy. Elárulom neked, hogy a keveréket nem a levegő fojtogatásával állítjuk be, hanem a benzin mennyiségét szabjuk a levegőhöz. Fúvókázás, tudod?! Meg súbertű, meg ilyenek..

2018. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora és hány felömlős hengerrel büszkélkedik ez a vas szörny?

Milyen kipu van rajta,mióta szar,stb stb-nem riportot készíteni hanem segíteni.

De ilyen szivacs elmélet után nehéz bízni abban,hogy a problémàt magad fogod megoldani

2018. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Baromság volt az a szivacsos dolog ;D :D

60/4/3 10500rpm fasy tervves vrezo.

100 as fuvi van benne. 100-tol 122 ig van hozza fuvoka szettem de ma elkezdem.

Csak az van hogy rahuzom a gazt aztán hörög... mintha sok lenne a levegő... de nemtudom megkulonboztetni mi a sok..

2018. nov. 18. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Először a súbertűvel kezdj variálni, de persze a motor legyen meleg. Ha feljebb teszed a tűt (középállásnál ne legyen feljebb) és fullad akkor mehet bele eggyel nagyobb fúvóka, bár az csak kb. 3/4 gáz felett szól bele a dologba. Persze ez a "hörög" szó nem adja azt vissza hogy mitől van a jelenség, mert a sok benyától is "hörög", csak másképpen.
2018. nov. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki már mondta hogy alapjárati fuvit is kéne cserélni,de majd 102 esel megpróbálom,de szerintem 90 alá kell mennem...
2018. nov. 20. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a "tervezett"rezók igencsak meghülyítik a motort.

Még jó hogy tervezett,én is tervezett voltam.

Na a lényeg az,hogy az én 70 es gépem csak gyári kipuval hajandó normálisan működni.

Akkor is sokkal szarabb,ha kitépem a fojtást belőle.

Ami még érdekes,hogy az enyém 72 es fúvókával is gyönyörűen leforog...

2018. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aza baj hogy gyári kiput mellé nem rakhatok.

110 fuvival semmti se tud a gép elindulok le se forog.

100 assal valameddig de aztán 3-4 be nem gyorsul már

gondolom kisebb fuvóka kell de majd kiderül majd még ma tesztelek

2018. nov. 22. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!