Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamu vagy én vagyok béna?

Kamu vagy én vagyok béna?

Figyelt kérdés
Tescóban vettem 4 db 900 forintos dísz tárcsát első autómra. Felraktam, majd út közben 2 is leesett. Kérlek mondjatok hogy én voltam béna, mert ha igen, veszek még kettőt és megkérek valakit aki ért hozzá, hogy rakja fel.

2019. febr. 24. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Műanyag bilincsel szokták odafogatni a felnihez a tárcsát, mert anélkül leesik! Főleg ha kap egy ütést a kerék.
2019. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy dísztárcsa felrakása nem atomfizika, nem tudom mit lehet elrontani rajta. De nézd meg, hogy jól van-e felrakva
2019. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mikor ellenőriztem kőkeményen feszesen rá volt rakva...
2019. febr. 24. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Könnyen törik. Felrakasnal is.. Valszeg ez a probléma. Nekem 3 eve van fent 15ös tescos a kis opelen, magyar utat jarom.vele. egy kivetelevel mind okes, az az egy ks2 azért tort le,mert nekicsapodtam a padkanak, de itt a felninek os annyi lett.
2019. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ezek azért elég ócskák, de talán ennyire nem. Ahogy írták, gyorskötözőt rá!
2019. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyat én is láttam már, hogy gyorskötözővel kötözik oda a tárcsát a felnihez. Valószínű ezért. Nekem gyári dísztárcsám van, nem 900Ft volt, hanem a sokszorosa. Nincs odakötözve, mégis 7 éve sosem esett le.

Ha nem akarsz gyárira sokat költeni, szerintem kerekenként két helyen fogasd oda ezzel a műanyag bilinccsel és jó lesz az, nem tud leesni.

2019. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:
51%

Nekem is volt Teszkós dísztárcsám, nem használtam semmi extrát hozzá és sosem esett le.

Bár padkákon sem ugrattam...

2019. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gyári dísztárcsa van rajta 14 éve, és sokszor veszik le meg fel gumicsere miatt.
2019. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Tescos-t én csak melóskesztyűvel kapom le,mert annyira maradni akar,hogy néha,mikr belenyúlok felsért az éles része a kezem,mert hirtelen jön le.5 éve vannak fent marasztalóan.

Ha a helyére nyomom,akkor még utólag határozottan körbeütögetem tenyérrel.

2019. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tört össze az olcsó tárcsa a kocsin (egy telet használtam,) vagyis de mert ügye téli keréken volt és ősszel ráestem aztán mindről lejött a pöcök :( elég komikus.
2019. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!