Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kamu?

Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés

[link]

szerelovel megneznem,

km, szervizkonyv, szerintem nem igazi. alapbol nem is bele valo km ora van benne.



2018. szept. 4. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akár valós is lehet. Elképzelhető, hogy az óra utólag kapta a króm karikákat, ahogy a váltó és kézifék szoknyát valamint az androidos fejegységet is (VIN alapján meg lehet mondani).


Ennyiért én nem vennék bőr nélküli E46-ot.

2018. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
bor uleseket majd rakok bele, de ilyen allapotut nem igazan talaltam ebben az arban
2018. szept. 4. 22:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, kevés km, de kormány és váltószoknya felújítva, fekete díszlécek stb stb.
2018. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 crudy ***** válasza:
Nem biztos h bajos auto de ennyit nagyon messze er. Le kell alkudni es jo lehet.
2018. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2003/10 vásárlás

2005/03 első olajcsere 25ekm és 17 hónap után (1470km/hó átlag)

2006/11 inspekció 45ekm-nél, olajcsere nélkül, pedig futott 20 ekm-t 19 hónap alatt (1050km/hó átlag)

2009/09 olajcsere 65ekm-nél, azaz 40 ezret, valamint négy és fél évet ment egy töltéssel, futott 20 ezret 34 hó alatt (590km/hó)

2012/08 olajcsere 90ekm-nél, szűk 3 év után, futott 25 ezret 35 hó alatt (710km/hó)

2013/03 ez nem tervezett inspekciónak tűnik gyertyacsere miatt, 4 ezer km 7 hónapra (570km/hó)

2016/04 olajcsere 118 ezernél, bő négy és fél év (44 hónap) valamint 28 ekm után (640km/hó)

2017/12 olacsere 146 ezernél, 28ekm és 20 hónap után (1400km/hó)

most van 2018/09 és a hirdetés szerint 153ekm, azaz utolsó szerrvíz óta hétezret ment 9 hónap alatt (780km/hó)


Kamu vagy sem, én nem merném megvenni. Ha igaz a szervízkönyv és csak annak megfelelően szerviizelték akkor azért (40ekm-es meg négy éves olajcsere!). Az átlagos havi futásteljesítmény ingadozása is nyugtalanító. Ha kamu a szervízkönyv, akkor meg azért menekülnék.


A gyáritól eltérő módosítások pedig szinte mindig Túner Jóska esetét idézik, nem feltételezhető, hogy a kocsi állapotának javára váltak.

2018. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azok kemény olajcserék 'ecsém :D
2018. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy kamu vagy sem. Hanem hihetetlenül túl van értékelve ez az autó. Kb a felét éri valójában. Se nem szép, mert egy nagyon átlagos szürke, se nem fullos, csomó extra hiányzik, de még csak nem is erős. Ennyiből 3x jobb autót tudsz venni. És inkább vegyél egy 250 ezer kilóméterest, mint egy ilyet.
2018. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vihette maszekhoz is időközben olajcserére és akkor márkaszervizben csak inspekciókor cserélték.

Ha megvan a szervizkönyv akkor más dokumentumoknak is meg kell lenniük mint a garancialevél és más vásárlási dokumentum és abban látható hogy hol lett véve. A szervizkönyvben ugyanannak a cégnek a pecsétje kell hogy legyen ahol a többi irat alapján vették. Ennek tudatában felhívható a szerviz és amgyis lekérdezhető a KEKHH kilométer állások listája. A 150e km azért hihetőbb egy benzines esetén mint a sok hasonló korú 20d-nál a maximum 200-300ezer. 150e km-es autóra szerintem jó ár.

1.5 milla alatt nincs elfogadható E46. A karbantartása se lesz olcsó. S még ezek a prémium autók nem túl szépen öregednek mert a "finomabb" puha bevonatok nagyon karcolódnak és gyorsan lekopnak. Ha ezt nehéz elfogadni akkor lehet hogy más márkát kellene venni. Egy Opelt például sokkal olcsóbb fenntartani.

2018. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"amgyis lekérdezhető a KEKHH kilométer állások listája"


Feltűnt, hogy Németországban volt szervizelve? Jó eséllyel csak az impoortkori óraállás lesz benne.

2018. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

DasWeltautónál hirdetik, a dasweltauto.hu oldalon mégsincs fent. Szerintem a kereskedő nem kockáztatja a renoméját, hogy ha potenciálisan gond lesz vele, akkor azt hallja vissza, hogy "képzeld vettem a DasWeltautótól egy kocsit és jól átbtak vele."


Ha mégis bízik benne, akkor kérj rá plusz költségért garanciát(50-100 eFt körül szokott lenni az egy év/30ekm)! Ha jó a kocsi, akkor megadja, mert nyer rajta te pedig be leszel biztosítva, ha rossz, akkor meg úgysem ad garit.

Nekem pl egy 3 milliás Skoda esetén azt mondták, hogy "oké, engedünk az árból még 50 eFt-ot, de akkor nincs gari". Mondnanom sem kell, megtartottam a garit és jól is jött, amikor klímakompresszort kellett cserélni.

2018. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!