Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókereskedő aki megbízható?

Autókereskedő aki megbízható?

Figyelt kérdés
Milyen budapesti használt-autó kereskedőt tudnátok ajánlani aki megbízható és nyugodtan tudnátok ajánlani vagy akár ti is nyugodtan mernétek tőle használt autót vásárolni?
2019. febr. 25. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megbízható autokereskedő:szalon.

Nem is kell feltétlen új autót venni.

Nem véletlen drágábbak a piaci átlagnál, sok autóra vállalnak fél év garanciát is.

2019. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen ám a szalon, hát persze, csak ott 3millió az alapár nekem viszont csak 1,5 van és max 5 éves autót szeretnék venni
2019. febr. 25. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Senkiben se bízz, de azért vehetsz jó autót tőlük is. 15 évvel ezelőtt vettem egy swiftet akkor 4 éveset 45 ezer km rel. Most decemberbe lesz 20 éves. Nem volt túlárazva, még a gyári gumil voltak rajta. Patika volt... 15 évet hasznaltam. Küszöb csere volt a kötelezőkön kívül, ill egy szélvédőcsere. Összetenném a két kezem, ha az új autóm ami a Suzit valtotta 15 év alatt ennyi hibát produkálna. Am megvettem már... Márkaszervízben vizsgaltattam át, ott cseréltettem benne vezérlést, olajat, szűrőket. Teljesen hibamentes! Sajnos karcok ezen vannak (a Suzin az sem volt). Ez most 6 éves, magyar, 108ezer km el. Aztán majd meglátjuk.
2019. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

áhÁ, de akkor mégis honnan a fenéből és milyen módszerrel lehet/érdemes használt autót vásárolni, ha az embernek nincs X millió forintja hogy szalonból újonnan hozzon ki egyet???



már nyilván ha egyébként nincs olyan ismerős vagy barát akiben megbízna az ember és átvenné tőle az autót...

2019. febr. 25. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen kereskedés van. Egy példa " A kedvenc kereskedésem". De sok sok van még. Próbálj a joautok.hu-n keresgetni.
2019. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nyugaton elő ismerös/barát? Ausztia, Német, Belga, Holland, Olasz? Ha lenne segithetne talani kint, ott is mellé lehet nyúlni, de jobb esélyeid vannak jó autót olcsobban venni.
2019. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5


épp a jóautók meg használtautó és társait kerülném mert legutóbb itt találtat vásároltam és költséges tanulópénz volt.

2019. febr. 26. 09:15
 8/11 anonim ***** válasza:
pontosan mi volt a probléma?
2019. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nestor speed szekszárd én három éve vettem ott egy opelt azóta mentünk kb 80ezret és semmi baja és szlovénból lett behozva, énis bizalmatlan voltam, de bennük kellemesen csalódtam,persze kopó alkatrészeket ezt azt kellet cserélni de friss müszakival kaptam és nemkellet sokat szervizelni 18éves volt a verda és a mai napig patika és amiket ott láttam eggyikse volt leharcolt
2019. márc. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jóautót,használt autót és stb kerülni akarod mert a múltkor mellé nyúltál

Ezeken az oldalakon kereskedők és magánszemélyek is hirdetnek,ha ezek ki vannak húzva akkor nem igazán tudom,hogy kitől is akarsz autót venni.

Az,hogy olyat vettél amilyet nem ezek az oldalak tehetnek,ha pénzt nem sajnálva egy szervizbe full átnézeted az autót lehet nem nyúlsz mellé. De az,hogy most tökéletes ,nem jelenti azt,hogy holnapra valami nem száll el benne.

Én teljesen nyugodtan azt ajánlom,hogy rendesen nézesd át az autót egy szervizbe (ha szerelővel mész is jó,mert van az amit észre vesz az autó mellett állva és tudja mondani,hogy felesleges rendes átvizsgálásra pénzt költeni)...ahol meg azt mondják,hogy az autót sehova,vagy csak ide viheted átvizsgálásra,vagy nem viszed az autót,de itt egy papírt,hogy volt és szuper minden..nah ezekről a helyekről szépen elsétálni.

Az egyetlen akitől én nyugodtan vennék autót mert biztos,hogy nem fog átverni az saját magam...mindenki mástól csak teljes átvizsgálás után. Én nem sajnáltam a szervizre a pénzt ,szerencsére,mert volt amelyiknél elborzadtam miután kiderült,hogy túl sok baja nincs,de arra ami van közel ugyan annyit fogok költeni mint amennyiért most meg akarnám venni.

2019. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!