Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire reális egy egyéni...

Mennyire reális egy egyéni igények szerinti kinézetű autó kérése a gyártótól?

Figyelt kérdés
Egy Suzuki Swift Sportot szeretnék venni vadi újan szalonból, és nagyon megtetszett a limitált festésben gyártott autó szalon verzió. Tehát ha hajlandó vagyok akár jelentős felárat fizetni, a gyártó hajlandó nekem ugyanazt reprodukálni annak ellenére, hogy nincs a katalógusban az elérhető színek közt?

2019. febr. 25. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Bemégy egy szalonba és ott lecsekkolják neked,hogy mi az ábra.
2019. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Röviden: nem. Te tettél fel egy kérdést nem rég, ahol belinkeltél egy kiállítási darabot, amelyet limitált darabszámban gyártottak, speciálisan egy piacra. Nem fogsz tudni rendelni ilyet, pontosan ettől lett az limitált.

Ha már ennyire jelentős felárat kifizetnél érte, akkor készíttesd el egyénileg.

2019. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha át festetném, ugrana minden garancia a kocsira.
2019. febr. 25. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, 100%, hogy nem érdekli őket. A festőműhely átállítása többe kerül a gyárnak, mint egy egész autó ára.


Amúgy egy autót nem tilos se matricázni sem átfesteni (főleg, hogy egy épkézláb márkaszervíznek van fényező műhelye) és nem veszítesz vele garanciát.


Megírtam már neked az előző kérdésednél is: Menj be a kereskedésbe, mutasd meg nekik mit akarsz, rendeljék le neked az autót fehérben és fizesd ki azt a 6-700e-t amennyiért ők - az eladó márkakereskedés - át is festi neked. Ha meg ők nem vállalják profi matricázók fogják. Ennek nincs a garanciára semmi hatása.

2019. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam, hogy a szalon rendezze át olyanra az autót.
2019. febr. 26. 00:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy ha maradna rá a 12 év festési garancia, az nagyon jó lenne. Az autót szét kell szedni ugyebár ehhez, ezért mondták, hogy ugrik a garancia.
2019. febr. 26. 00:38
 7/7 anonim ***** válasza:
A márkaszerviz megteheti. Ha koccannal és fenyezni kellene az első lökhárítókat akkor sem ugrana garancia.
2019. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!