Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbat tesz az autónak ha...

Jobbat tesz az autónak ha 10perc egy helybe melegítés helyett 3perc helyben melegítés után elindulok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Mindegy
2019. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
83%
Még 3 perc melegites is sok......teljesen feleslegesen jaratod a motort....alapjaraton ketyegtetve szinte alig melegszik a motor(főleg a dízel)cserébe annál jobban kopik!Beleülsz beindítod,fészkelődsz egy fel percet,bekötöd magad azt lehet indulni.
2019. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én évszaktól függetlenűl 1 percet várok csak, akár Diesel akár Benzines. :) eddig nem volt panasz. Nem kell várni, hogy a légfék feltöltsön, ezek nem teherautók. :)
2019. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
-50°C alatt járasd legalább 5 percig. Jelenleg +10°C van, az első percben tartsd 3000 alatt a fordulatot.
2019. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor megfigyeltem. Digitálisan kiírja a hűtőfolyadék hőmérsékletét fokra pontosan. Ilyen 0 fok körüli külső hémérsékletnél percenként 3-4 fokot melegszik a víz alapjáraton ketyegtetéssel. Tehát 10 perc múlva is csak langyos. Óvatosan terhelve biztos, hogy gyorsabban melegszik, kevesebbet járatod hidagüzemben, ami biztos hogy nem hátrány. Én is csak annyit járatom, hogy megforduljon az olaj, nem célom álló helyzetben bemelegíteni. Azaz 1-2 perc és indulok.
2019. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-2 perc helyben járatás, aztán góóó.
2019. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyit kések a melóból...
2019. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!