Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy AGM fighter 50-es...

Van egy AGM fighter 50-es robogóm. Ha beindítom felpörög és azonnal elkezd elindulni, úgy hogy nem is húzom a gázt neki. Piros lámpánál is csak úgy tudok állni egy helyben, ha befogom a fékeket. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
falsot szív
2019. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapjárati csavart kellene hangolni.
2019. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek nézd meg a gáz bovden feszességét.Ha feszes akkor az állító csavarral lazits rajta.A holtjáték kb 1-3 mm.Ha nem feszes és nincs megakadva a bovden háza valamibe,akkor állits a karburátoron.Vigyázz,a levegő csavarjáhóz csak akkor nyúlj ha hirtelen gázadásra lehörög.A benzin csavaron állíts.Csak meleg motornál nyúlj a karburátorhóz!!!
2019. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Még egy kérdés.Hogyan jelentkezett ez a hiba elsőnek?Már így vetted vagy hirtelen jelentkezett?Privátban is kérdezhetsz.Hozzám általában pont az ellenkező hiba mioatt jönnek.
2019. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A karburatorhoz jol hozza lehet ferni. Egy kis kiallio csavar van rajta ami kezzel tudtam tekerni. Kijebb tekertem es jo lett. Szep az alapjarat, es nem akar elindulni magatol gazadas nelkul. Köszönöm a segítsegeket, azt gondoltam h nagyobb baja lesz. 2600km-el vettem most van benne 3500 2 honap alatt. Esetleg kell valami szervízt csinalnom rajta? 2t olajat töltöttem eddig bele, azt jelezte h keves van benne. Esetleg valami mas amire figyelnem kell?
2019. febr. 28. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt a hajtőműben olajcsere,akkor azt illene a gyári ajánlás szerinti olajjal.Bovdenek belsejébe olajat csepegtetni.Ha nem volt nyüstölve,akkor most mást nem kell.
2019. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2019. márc. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!