Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Suzuki Swift-ek ugyan...

Az új Suzuki Swift-ek ugyan olyan megbízhatók és igénytelenek mint a régiek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem, de attól sokkal több gondod nem lesz, csak drágább.

Pl az új normák miatta motorokra vigyázni kell(turbo)

A dízelre főképp.

A sima szivoval is több a gond, több az alap extra ergo több a hibalehetoseg

2019. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább olyan jók, mint a régiek. Igénytelen autó nincs, csak a tulaj. Az autó a turbó miatt odafigyelést kíván, méghozzá pontosan azt, amit a gépkönyv javasol. Nemigaz, hogy hamar tönkremennek, ezt azok állítják, akik nem cserélnek olajat az előírt időben. Nekünk van, tudom.

Vásárlás után azonnal full üreg-alvázvédelem, és örök darab lesz. Amúgy megy mint a vihar.

2019. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Újabb Suzukikban (Swift, Vitara, ezekhez volt szerencsém) a beltér anyaga, kialakítása, azért hagy kívánni valót maga után egy minőségibb autóhoz képest. Ezt leszámítva úgy korrket autók. Kollégám Swiftje pl turbós. Nekem is tizen éve turbós autóim vannak. Szerintem ettől sem kell feltétlenül rettegni. Főleg ha új korától nálad van az autó, odafigyelsz rá, időben cserélsz olajat, nem gyilkolod hidegen azzal a jelszóval, hogy "majd úgyis a következő tulaj szív vele", stb...

Lelet hogy így is fel kell újítani a turbót majd 15-20 év múlva, szerintem akkor sem dől össze a világ, de cserébe legalább megy, van nyomatéka.

2019. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem!
2019. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!