Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem sosem lesz jogosítványom...

Nekem sosem lesz jogosítványom? Szerintetek hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Minden álmom a jogosítvány. De kezdem feladni. Szeptemberben kezdtem a vezetést. 35 órát levezettem, de a vizsgát még szájára sem vette az oktató. Igaz, hogy a parkolásaim esetlegesek, kb.fele jól sikerül, néha viszont nagyon bénán sikerül. De a városban szeretek menni. Miért van az, hogy minden kis tinit elküldenek nulla futinnal 29 óra után vizsgázni én meg 60 óránál sem fogom még látni a végét???

Vagy ennyire született lúzer vagyok, mert nem tudok parkolni, ezért sohasem fogok vizsgázni és ezt az oktatóm már tudja , csak nem akarja nekem mondani???

Minden ótvar, lúzer nyomoréknak aki írni olvasni se tud, van jogsija nekem meg sose lesz?????


2019. febr. 28. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az átlagos óraszám 45 körül van.

Majd ha 50-60-nál jársz és még mindig nem esett szó a vizsgáról, akkor kezdhetsz aggódni.

Nem feltétlenül veled van a baj, lehet az oktatóval nem jössz ki jól.

2019. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

30 óra után az oktató küldött volna vizsgára,de mondtam neki,hogy nekem kell még 2óra plusz amit parkolással töltünk,hogy magabiztosabban kezdjek a vizsgának.

Csak azt gyakoroltuk majd teljesen nyugodtan kezdtem a vizsgának le is vizsgáztam.

Ha csak a parkolással van bajod akkor főleg azt kellene gyakorolni...te fizetsz,mond az oktatónak.

2019. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatód megtehette volna, hogy 30. órára kiír vizsgázni, de ha nem tudsz parkolni egyszerűen fölösleges még eröltetni. Ezt ő is tudja. Neki mindegy, hogy kiír vizsgára vagy nem, ha megbuksz(már pedig így valószínű sajnos) úgyis veszel még órákat. Az én oktatóm kérdés nélkül kiírt a 30.ra, kár volt..

Meg jobb is ha vele szépen megtanulod a parkolást, mert ha éppen bemakkolod a vizsgán és átmész utána már nem lesz ott melletted és gondok lehetnek..Még mindig olcsóbb pár plusz órát venni, mint kifizetni a kocsi javítatását, amit meghúztál. Ha meg esetleg gond van az oktatóval, esetleg nem úgy magyaráz akkor válts nyugodtan. Új oktatónál veszel vagy 10 órát, mondod neki hogy főleg a parkolással van gond és azt szeretnéd gyakorolni. Ha megtanultál mindent csaptok pár kört a városban és mehet a vizsga. Sok sikert, és balesetmentes közlekedést!

2019. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Minden ótvar, lúzer nyomoréknak aki írni olvasni se tud, van jogsija nekem meg sose lesz?????"


Ebből a hisztiből kiolvasható a lényeg.

2019. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja a 4.

Vegyél visszább a nagy arcodból és gyakorolj, tanulj.

2019. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Báttya ha én megkaptam a jogsit elsőre mindenbő és annak ellenére vezetni nem tudok mert yolo akkor neked is menni fog, vizsga úgy zajlott, beültem, mondtam az vb-nek homár vagyok, hangfelvétel készül itt alá írja a papírt , h sikerült aztán kalap meg a bot ha nem go helsinki bizottság, aztán mondta, hogy legalább menjünk egy kört mondtam nem. Aztán aláírta , nem volt nagy dolog, eü vizsgán meg mondtam, hogy én nem vagyok olyan, hogy egy női fekvő alakot fogdossak vagy hoznak egy férfit vagy go helsinki bizottság , kresz vizsgára készültem.
2019. márc. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, aki olvasni sem tud, annak nincs jogsija(az más kérdés hogy anélkül vezet hány ilyen van...), mivel az autósiskolába beiratkozás feltétele a 8 általános megléte.


Ha nem tud olvasni, akkor hogy gondoltad, hogy megy át a KRESZ vizsgán, felolvassa neki a kérdéseket a vizsgabiztos? :D :D


Jól mondják, az átlagos tanóraszám 40-50 körül szokott lenni.Km-ekkel hogy állsz? Mert ha az 580 km nincs meg, akkor lehetsz te profi is, nem mehetsz vizsgázni, csak ha az oktató meghamisítja a megtett km-eket.

A parkolás sem rakétatudomány, beszéljétek át az oktatóval melyiket hogy kell, gyakoroljátok és menni fog.

Amíg a parkolásoknak legalább a 80%-a nem sikerül használhatóan, addig felesleges is menni forgalmira, mert szinte biztos a bukás, akkor is ha minden mást jól csinálsz.(márpedig nem fogsz, mert szanaszét fogod izgulni magad, ha békés körülmények között nem megy a parkolás, akkor úgy pláne nem fog, hogy stresszelsz mert ott liheg a nyakadban a szigorú vizsgabiztos. Nekem anno ezért i mondta az oktatóm, hogy addig amíg nem tudok 120%-ot, addig nem is ír ki, mert az a 120% is vizsgán 80% lesz, ha meg csak 90%-ban tudom alapesetben a 120% helyett, az meg már sima bukás)


Ne félj kérdezni, ha átbeszélitek és válaszol hogy" béna vagy mert ...nem tudsz parkolni/elindulni/tolatni" akármi, akkor legalább tudod hogy miben kell még sokat fejlődnöd ahhoz, hogy jó esélyed legyen a forgalmi vizsgát sikeresen megcsinálni.

2019. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, most nem a kérdésre válaszolva...elvileg 8 osztály kell a jogsihoz, de senki nem ellenőrzi. Így lehet, hogy a 6 osztályt végzett volt osztálytársam is vezethet. Szóval ez így ilyen formában nem követelmény.
2019. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8#

Nem a kérdésre válaszolva, de be kell mutatni egy bizonyítványt... nincs magasan a léc, de B kategóriához minimum 8 általánosnak meg kell lenni, nem elég ha a 6 van meg háromszor...

2019. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Komolyan van egy ismerősöm, akinek csak 6 osztálya van, és lett jogsija. Így visszagondolva, nekem sem kellett bemutatni. Igaz nyilvan megvan, de csak alá kellett írnom, hogy nyilatkozom a legmagasabb isk. végzettségemről.
2019. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!