Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek tudnék így motorozni?

Szerintetek tudnék így motorozni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és már egy ideje eléggé érdekel a motorozás, de még nem ültem motorra mert kb 7-8 éves korom óta nem ültem bringán mert sosem tetszett, nem érdekelt, nem is szerettem, ebből kifolyólag szerintem már el is felejtettem. Viszont motorozni szeretnék, de nem tudom így hogy menne az egyensúlyozás miatt.


Én úgy képzeltem el hogy vennék valami kis motort, először, mondjuk egy Babettát vagy Simsont, és elindulnék úgy vele az udvarban hogy a lábam leér a földre, ha úgy stabil lennék akkor utána mennék normálisan.


Szerintetek ez így mennyire életképes ötlet?



2019. márc. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A motorozás alapja a kerékpározás.

Aki nem szeret biciklizni, annak a Babetta, Simson sem fog tetszeni, és erősebb motor meg több eséllyel vágja földhöz, mint egy rutinosabb kétkerekezőt.

Ki lehet próbálni, a rutin pályán úgyis kiderül, menyire megy az egyensúlyozás, biciklizni nem felejt el az ember, a problémát a motor jelentheti, amit kezelni kell...


Azt meg te sem tudod, hogy mi tetszik a motorozásban, ha biciklizni nem szeretsz, motorozni meg nem is próbáltál.

Két féle motoros van: aki már esett el motorral, és aki el fog esni... és az esés sokaknak elveszi a kedvét a motorozástól.


ki kell próbálni, aztán mejd eldöntöd, hogy merre tovább.

2019. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Utálok biciklizni, ellenben imádok motorozni. Szerintem nem sok összefüggés van a kettő között. Olyan motort vegyél amelyiken a váltást meg tudod tanulni. Erre pont jo egy Simson. Legalább egy kis mechanikai ismeretre is szert teszel vele motorokkal kapcsolatban.

29/n

2019. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs amúgy sok köze a kettőnek egymáshoz...
2019. ápr. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!