Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belső visszapillantót felszere...

Belső visszapillantót felszerelni tényleg ilyen macerás?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már, hogy a férjem haverja véletlenül lefejelte és letört. Állítólag ragasztás után 24 óráig 10 fok feletti hőmérsékleten kell lennie az autónak, ezért azóta nincs visszapillantó. Én viszont így nem vagyok hajlandó vezetni és ez állandó konfliktus forrás köztem és a férjem között.
2019. márc. 3. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk pár hónap alatt beállhattatok volna egy éjszakára egy fűtőtt garázsba, műhelybe, ha ezen múlik a családi béke.
2019. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használd a kétoldalit, sokall jobb.
2019. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért konfliktus, mert így ő többet szaladgál.😃
2019. márc. 3. 09:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Éjszakánként is 6-7 fok van, nem azon a 3-4 fokon fog múlni, hogy odaragad-e a ragasztó.


Szóval ha akarta volna, már rég visszaragasztotta volna.

2019. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mivel kell/lehet felragasztani?
2019. márc. 3. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Van 1500 forintért tapadókorongos.


Én is szívtam sokat ilyennel, karosszérialakatos ismerős pár óra alatt megcsinálta :)

2019. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tessék! Ideiglenesen, amíg nem lesz jó idő, használj ilyen tapadókorongosat! [link]
2019. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. márc. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!